Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem tudnátok ajánlani egy...

Nem tudnátok ajánlani egy biztos módszert pattanások ellen, ami már bevált?

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok és eléggé pattanásos az arcom, de kizárólag, csak a szám körül. Van pár nap, mikor egyáltalán nem jön ki új pattanás és csak a maradványok látszódnak, ami engem nem zavar. De van nap, mikor nemmerek a tükörbe nézni mert érzem, h uj pattanások jöttek ki az arcomon. Ez már kb 1.5 éve tart. Bőrgyógyásznál már nagyon sokszor voltam kiirt ilyen, olyan krémeket, anti bitikumokat, ami segitett is, de csak pár napra (hétre) javult a helyzet. Kb 2 honapja voltam nála utoljára és közölte, h idővel elkell, h muljon másszóval (puberta) es azert pattanásos az arcom.

Már eltelt 2 hónap,de semmi javulás. Nem akarok újra a börgyogyászhoz fordulni, mivel azért nem kis mulatság és sajnos semmi hatása a kezelésének.



#Pattanások -.-.-.-
2013. jan. 4. 21:27
 1/6 anonim válasza:
Cseréld le a fogkrémedet , és egyél kevesebb sült és fűszeres ételt . Ezt a kínai orvoslásból vettem .
2013. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem írt fel a bőrdoki gyógyszert, amit 7 hónapig szedtem. Az összes pattanásom, miteszerem elmúlt. Néha kijön 1-1, de ez nem vészes.
2013. jan. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.válaszoló:Köszi ezt kipróbálom :)


2.válaszoló: És mikor szedted azt a gyógyszert,aközben nem rosszabodott a helyzet,ugyértem nagyon szaraz bör stb??? mert nekem 1x irt ki anti biotikumot amit szedtem kb 2 hétig,de en nem birtam,mivel nagyonnagyon kiszáritotta a böröm és a pattanások is jobban látszódtak szoval félbe hagytam a szedést.

2013. jan. 5. 11:12
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

20-21 éves koromban szedtem, de ismerősöm 16 éves fia is szedett rá gyógyszert.

Az arcom, bőröm minimálisan száradt ki, kentem gyógyszertári hidratáló krémmel.

Viszont az ajkaim nagyon száradtak. 2 hét alatt elfogyott 1 Labello. Szóval azt nagyon sokat használtam.

DE! Annak örültem, hogy a hajam sem zsírosodott egyáltalán! Azért hetente egyszer megmostam, de azt is higiéniai okok miatt, nem azért mert tocsogott a zsírban mint elötte mikor 2-3 naponta már muszáj volt.


Amúgy most 26 leszek és csak a "nehéz" napokon van 1-2 patim. Én azt mondom megérte azt a 7 hónapot végigszenvedni.

2013. jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem :) még azt szeretném kérdezni,h neked a véreddel volt a gond ??? vagy ?
2013. jan. 6. 00:55
 6/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Én nem tudom mivel volt baj, nem mondta soha a doki.

2013. jan. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!