Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan tudom eltüntetni a...

Hogyan tudom eltüntetni a pattanásaimat és azokat a fekete pontokat az arcomról? :/

Figyelt kérdés
Nem értem hogyan jöhetett ki rajtam, mert minden nap rendesen szappanos vízzel megmosakszom! Légyszíves segítsetek!

2013. jan. 8. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Javaslom menj el egy kozmetikushoz, és majd szakszerűen megoldja a problémádat.
2013. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Ha serdülő korban vagy, sajnos teljesen nem lehet eltüntetni, csak kezelni, csökkenteni a számukat. Ha mázlid van, néhány éven belül eltűnnek. Egyébként vehetsz is rá valami arctisztítót (arctisztító zselé, arctonik), a DM és Rossmann saját márkás dolgai (Balea, Synergen) egész jók és nem is horror az áruk.


Attól is kiragyásodhat az ember, ha rendszeresen nagyon zsíros kajákat vagy sok olajos magvat eszik.

2013. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!