Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért vagyok gyenge? (folytl ent)

Miért vagyok gyenge? (folytl ent)

Figyelt kérdés
kb 1 hete van ez 17 vagyok fiu egy poharat alig birok felemelni de biciklizek meg minden és dohányzom az miatt lehet? tegnap este szurt a szivem meg néha izzadom orvosi vizsgálaton 140 votl a vérnyomásom azt mondták ez jó 90 kg vagyok 182 cm
2013. jan. 20. 18:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
sokat idegeskedem stresszelek :(
2013. jan. 20. 18:11
 2/12 anonim ***** válasza:
Dohányt hagyni kellene és meglátod,hogy javul e?Vitaminokat ,gyümölcsöt enni,tejterméket stb.Ha nem javul orvoshoz sürgőssen vele!
2013. jan. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
meghallgata szivemet is az orvos suliban azt mondta minden rendben van
2013. jan. 20. 18:20
 4/12 anonim ***** válasza:
17 évesen nem hiszem hogy a dohányzás a fő oka, menj inkább orvoshoz.
2013. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tüdömre valamit mondott hogy valami nem tiszta ennyit értettem belöel nem nekem mondta hanem a védőnönek
2013. jan. 20. 18:20
 6/12 A kérdező kommentje:
Sziv betegség? :(
2013. jan. 20. 18:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy mezei orvos még egy szívzörejt is képtelen kiszűrni, nekem van szívzörejem, voltam annak idején gyerekorvosnál is, iskolaorvosnál, üzemorvosnál, felnőtt háziorvosnál az évek folyamán is. Azt kell mondjam hogy ezek közül egyik se hallotta, aki hallotta az belgyógyász meg kardiológus volt. A másik meg az hogy ha szívpanaszod van arra még az ekg vizsgálat se elégséges, inkább az echo az ami kiszűri a rendellenességeket.
2013. jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
meg fogok halni? :S
2013. jan. 20. 18:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Na azért ne rezelj be annyira, előbb irány a doki, lehet teljesen más oka is, az előzőben csak saját tapasztalatot írtam le a meghallgatás miatt, de az nem azt jelenti hogy szívbeteg vagy.
2013. jan. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de már be vagyok annyira :( hipochonder vagyok :( az tuti egy csomó beteséget bebeszélek meg magamnak diagnosztizálom de most is ülök és gyenge vagyok de bezzeg mikor barátnömet kell szeretgetnem akkor nem hogy van ez?
2013. jan. 20. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!