Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az javítaná a vizuális memóriá...

Az javítaná a vizuális memóriát, ha hátúl stimulálnám gyenge elektromossággal a vizuális agykérgemet?

Figyelt kérdés
kb. 1 éve tapasztalom néha-néha azt a jelenséget, hogy csukott szemmel bevillanak tisztára éles képek szinesben, amiket legtöbbet látok az életemben, valamint szinesben álmodom ami régen nem igy volt és az is full éles tud lenni. Szándékosan viszont ezt a jelenséget nem tudom előidézni, segítene ezen szerintetek a címben leírt módszer? Nem megsütni/kisütni akarom az agyam, hanem csak stimulálni gyenge feszültésggel. Vagy ez nagyon nagy hülyeség?

2013. jan. 18. 03:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért hülyeség, mert nagyon veszélyes. Ha nem ez a szakterületed, akkor semmiképp ne játszadozz ilyen dolgokkal.

Még az orvosok között is vita van ebből, hát még ha valaki házilag elkezdi "kezelgetni" magát...belegondolni is rossz.

2013. jan. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy ez nagyon nagy hülyeség?"

Eléggé. Hovatovább veszélyes is.

2013. jan. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pedig én nagyon minimális feszültségre gondoltam, pl olyan ami az antennák végében van, ami éppen csak megzsibbasztja egy picit az ujjadat ha hozzáérsz. Dzóval nem tudom mért lenne veszélyes :) Mikor kicsi voltam 1x megnyaltam a hálózatra csatlakoztatott SEGA MEGA DRIVE konzolom adapterjét. Na az aztán sütött meg oda is rántott picit meg aztán csak szédülten bámultam egy ideig :'D Hát ha attól nem lett baj akkor attól gyengébbtől sem kéne.
2013. jan. 18. 12:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor nem tudok mit mondani, csináld csak. Pont így születnek a Darwin díjasok.

Nem az áram erőssége a probléma, hanem hogy milyen pszichikai hatásokat vált ki akár egy ilyen apró kisülés.

2013. jan. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!