Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » TAJ kártya hiánya. Volt mar...

TAJ kártya hiánya. Volt mar valaki hasonlo helyzetben? Mi tortent?

Figyelt kérdés
Külföldön elő magyar vagyok, aki hazajott es nincs taj kartyam. Voltam maganrendeloben es beutaltak korhazba is vervetelre, ahol nem fizethettem a vizsgalatokert, viszont kaptam toluk egy fenymasolt papirocskat, hogz fel jelenthetnek. Volt marvalaki hasonlo helzzetben? Miert latnak el, ha utana feljelentenek? Miert nem fizethetek, ha en fizetni szeretnek?

#TAJ kártya #kulfoldon elo magyar
2013. jan. 21. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elmennék és beszereznék minden papírt. Anyagilag fájni fog( ha már nem érted a magyar szlenget: nagyon sokba fog kerülni)


Ha itt akarsz élni, csináltass papírokat. De itt csak egyre pocsékabb lesz az élet,az életszínvonal csökken, a bérek zuhannak, az árak meg meredeken törnek felfele, szóval ha teheted, maradj kinn, hacsak nem Üzbegisztánból jössz haza, ahol még a magyarországinál is sokkal rosszabb világ van...

2013. jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A beutaló négyes kódjára =térítéses, fizethetsz. Ez félreértés lehetett.
2013. febr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikeresen kaptam levelet Magyarorszagrol! Nincs ervenyes taj kartyam, nem jelentkeztem ki anno az otthoni cimemrol, valamint az adohatosag is a ''nyakaba'' vett....nagyszeru.....otthon, edes magyar otthon....
2013. máj. 21. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!