Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nyugvó helyzetben lüktet a...

Nyugvó helyzetben lüktet a szívem, mi okozhassa?

Figyelt kérdés
Lassan két hete, hogy amikor nyugodtan fekszek, érzem, hogy lüktet a szivem néha erősebben, néha kicsit gyengébben (18-éves fiú vagyok). Olvastam, hogy kiválthatja ezt akár túlzott energia ital, kávé és alkohol fogyasztás is, én az utóbbira gyanakodtam az elejében, mert amikor elöször éreztem akkor volt 1-2 alkalom amikor többet ittam a kelleténél, de azóta nem ittam se kávét se alkoholos italt. Éreztem már ilyet amikor sok kávét ittam, de az legkésőbb másnapra elmúllt. Rendszeresen sportolok, és kezdek aggódni, hogy mi a bajom. Évente a sport miatt járok EKG vizsgálatra, eddig minden rendben volt, utoljára lassan egy éve voltam ellenőrzősen. Várjak még hátha elmúlik magától, vagy mennyek orvoshoz mihamarabb?
2013. jan. 14. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Az okozhassa a problémát, hogy unatkozol, ahelyett, hogy olvasnál valami értelmes könyvet, például nyelvtankönyvet.

Egyébként meg addig jó, amít lüktet a szíved, ha már nem lüktet, akkor lesz baj.

2013. jan. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet hogy vannak helyesírási hibáim, de attól még szeretnék normális válaszokat kapni. Hülye azért nem vagyok, tudom milyen amikor normálisan ver, de az szerintem nem normális, ha úgy lüktet néha, amikor csak fekszek és mondjuk TV-t nézek, mintha most futottam volna pár km-t. Szeretném tudni, hogy mi lehet ennek az oka... Ha nem múlik el, elmegyek orvoshoz, de addig is szeretném tudni, hogy mi okozhassa ezt.
2013. jan. 15. 18:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi okozhatja, de szerintem ne várj vele és menj el dokihoz. Beutal, megnézik. Egy kis ellenőrzés sose árt.
2013. jan. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!