Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Véres pisi, véres széklet,...

Véres pisi, véres széklet, láz, mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés
Nem kemény a székletem, inkább híg (nem tudom másképp hogy írhatnám le, ezért elnézést kérek...) meg lázam is volt az első 1-2 napban, már lassan 4 napja tart. Azt hittem sima hasmenés, 1-2 nap és elmúlik, de tegnap észrevettem, hogy enyhén vörös az "anyag" mindkét helyről. Volt valakinek hasonló problémája, ha igen, hogy oldotta meg? Előre köszönöm a válaszokat.

2013. jan. 24. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Figyelj! Nehogy orvoshoz menj, ez borzasztó fontos!!!
2013. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Orvos esetleg???????
2013. jan. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Angliában élek, az orvosok itt leszarnak, telefonon keresztül akarnak gyógyítani, tőlük meghalhatsz. Ezért gondoltam itt megkérdezem először, azután fordulok orvoshoz, de köszi:D jó érzés hülyének lenni.
2013. jan. 24. 20:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben orvoshoz fordulnék, bár tippem volna: ha algopirynt szedtél a lázra, az enyhén vöröses színűre festheti a vizeletet. Legalábbis a betegtájékoztatón régebben mintha ilyet olvastam volna. De ez csak egy kis szösszenet, inkább menj orvoshoz, az a biztos. Főleg, ha 4 napja tart.....
2013. jan. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Várj még pár napot! A halál mindent megold.Ha ez mégsem tetszik, akkor marad a doki.Esetleg.
2013. jan. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok

Ne haragudj de én is Angliában élek, és nincs igazad hogy csak telefonon gyógyítanak. Ez így nem igaz.

A lakóhelyedhez legközelebbi orvosi rendelőben le kellett volna adnod az adataidat és regisztrálnod kellett volna. HA ez megtörtént akkor ha beteg vagy bemész egyik nap és időpontot kérsz. Legtöbb alkalommal 1-2 napon belül már az orvossal szemben ülsz. Én ma mentem időpontot kérni a fülem miatt mert begyulladt. Holnap délutánra már kaptam is időpontot-. Szóval nincs igazad az angliai egészségüggyel-

2013. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehet, én csak azt mondom, amit eddig az ismerőseim tapasztaltak, 2 éves gyereket telefonon akarták gyógyítani, majdnem hazamentek orvoshoz... De igazad van, nem kellett volna általánosítanom, és holnap megnézem a legközelebbi rendelőt:)
2013. jan. 24. 20:31
 8/8 anizotropikus ***** válasza:

Keress egy méretes lepedőt, fedd be magad vele és kússz a legközelebbi temető fele ...

Gondolom azt magadtól is el tudod dönteni, hogy bent menjél ki vagy a WC-ben?

2013. dec. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!