Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szegeden melyik orvosok...

Szegeden melyik orvosok végezhetnek mandulaműtétet?

Figyelt kérdés
Úgy tudom nem mindegyik fül-orr gégész műthet, korhoz vagy mihez van kötve? Esetleg tudnátok ajánlani orvost? Ha nem magánban akarom, akkor választhatok orvost vagy úgy nem lehet?

2013. jan. 26. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
A műtét elkerülhető. Nekem sajnos kivették,mert pá éve még nem hallottam és tapasztaltam hogy a megfelelő vitamin bevitellel bármely betegség legyőzhető. Nincs lehetetlen! Ezen kívül az ezüst kolloid egy természetes antibiotikum. Ajánlom ezek figyelembe vétele után meghozni a döntést. Véleményem mellett szóljon hogy ez fájdalom mentes és a hálapénznek szánt pénzt ajánlatosabb inkább erre költeni :D
2013. jan. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"A műtét elkerülhető."


Honnan veszed? A gócos tönkrement mandula súlyos problémákat okozhat! Miért adsz orvosi javallat elleni rossz tanácsot?Fogalmad nincs alapvető dolgokról, az ezüst nem antibiotikum!!!

2013. jan. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Úgy látom aki nem tud semmit erről az te vagy,kérlek olvass utána az ezüst kolloidnak és felhasználóinak véleménye után.

A test öngyógyításra képes! DE! csak akkor ha megfelelő vitamint, ásványi anyagot és nyomelemet viszünk be. CSAK EKKOR képes erre. Hiányállapot fennállásakor nem tudnak a sejtek megfelelően működni,csak önfenntartásra fókuszálnak.

Ajánlom figyelmedbe a videót: http://www.youtube.com/watch?v=6rue1-2w4Ak

2013. jan. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én inkább nem mondok véleményt a fentebbiekről és a kérdésre válaszolok...

dr. Bella Zsoltot csak ajánlani tudom. Én sokáig jártam hozzá, műtött is, és a manduláimat is ő fogja eltávolítani.

Csak pozitív tapasztalatom volt vele

2013. jan. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

4es! És Te valahol magánklinikán csináltatod a műtétet vagy TB támogatottan ? Azt nem tudom, hogyha a Fül-Orr Gégészeti klinikán kérek időpontot akkor választhatok orvost vagy akkor az műt , aki ügyeletes?

2013. jan. 29. 19:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a klinikára mentem. Magánban csak vizsgálatot csinálnak, műtéteket nem...ha műtétre kerül a sor, azt csak a klinkán csinálják.

Amikor kéred az időpontot az ambulancián, csak mondani kell, hogy kihez szeretnél menni és ahhoz adnak.

2013. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4-es. 6-os! Kivették már a manduládat? Ha még nem , mikor fogják?
2013. febr. 9. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!