Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan tudnám a tb-t testvérem...

Hogyan tudnám a tb-t testvéremnek, aki külföldön van, itthon befizetni? (sajnos ott nem fizetik utána)

Figyelt kérdés
Németországban van, én befizetném utána a tb-t, de hogyan? sajnos ügyfélkapuja nincs.

2013. jan. 31. 11:51
 1/2 anonim válasza:

Elvileg neki szerződést kell kötni valamelyik kirendeltségen, hogy maga után akarja fizetni az egészségbiztosítási járulékot. Utána viszont már simán havonta lehet fizetni.

Nem tudom pontosan hogy megy ez, mert én anno mikor volt pár ilyen hónapom személyesen mentem be. Szerintem hívj fel egy szakigazgatási szervet (budapesti:

[link]

Ezen az oldalon mindegyik megyét megtalálod:

[link] )

és kérdezd meg pontosan hogy megy ez, mit lehet tenni. Tuti segítenek.

2013. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, meg is találtam a nyomtatványt, meghatalmazást küld nekem és beküldöm én!
2013. jan. 31. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!