Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 17 éves lány vagyok. Elég...

17 éves lány vagyok. Elég magas. és csak 41-41 kg sajnos örököltem ezért nem tudok hízni viszont enni nagyon szeretek. Edzenem kéne. De itthon hogy tudnék tornázni? Olyan edzésterv kéne, ami nem fogyaszt és hatékony. Köszi

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáld ki a súlyzót, vagy a gimnasztikai labdát. a súlyt 2kg-al kezd, meg ne szakadjanak az izmaid. a labdát pedig a lábaddal is emelgetheted, és akkor mozognak a comb izmaid is.
2010. jan. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mégis hány centi vagy? Mert, ha pl. 180, akkor az elég durva. :S
2010. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyerünk modellkedni, ha tudnád hány nőnek okoz gondot, hogy nem ehetnek amennyit akarnak, ebből a szempontból nagyon szerencsés vagy.
2010. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
168 cm vagyok. Talán a modelkedéshez nem vagyok elég magas.. Viszont nagyon sokan kerestek már meg modelügynökségektől is. Én nagyon szeretnék hízni de sehogysem megy...gyenge a gyomrom is.. viszont nem vagyok önbizalomhiányos.. mert aztmondják szép vagyok..ami szerencse a hihetetlen vékony alkatom ellenére .. de meguntam, hogy mindenki rámnéz és aztmondja: "huu anorexiás" pedig ha ismernének, biztos nem mondanák ezt. Mint irtam, enni viszont nagyon is szeretek...és gyakran eszem este 10kor vagy akár 12kor is...csokit csokival..ami már-már káros is lehet..de én így érzem jol magam..ha akkor eszem amikor csak akarok. A felnőttek közül sokan irigyelnek..míg a megvető fiatalság csak undorodik.
2010. jan. 6. 12:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azt gondoltam, hogy magasabb vagy, de aztán meglepődve láttam, hogy az ideális testsúly-kalkulátor szerint 64 kilónak kellene lenned, persze lehet, hogy az meg már egy kicsit túlzás.

Tehát kb. húsz kiló mínuszban vagy, mindenesetre azért további jó falatozást.

2010. jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!