Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed abortusz utáni első...

Missed abortusz utáni első peteérés csak az első menstruáció után van?

Figyelt kérdés

lehet butaságot kérdezek,de az érdekelne hogy a mütét okozta vérzés után is lehet peteérés ,vagy minden esetben csak az első menstruáció után?

és még valami!1,5 hónapja volt a mütét és még mindig nem jött meg,ez normális?


2013. jan. 21. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem a dolgot. Alapvetően azt a vérzést nevezzük csak menzesznek, amit peteérés előz meg.
2013. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

igen,ezt nem tudtam hogy az a vérzés normális vérzésnek vehető vagy sem!

elég rosszul fogalmaztam az előbb!

Köszönöm a választ!

2013. jan. 21. 19:16
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Hát,így,hogy olvasom,hogy másfél hónapja nem jön meg neked,lehet,hogy hormonzavar van a dologban.menj vissza az orvosodhoz!
2013. jan. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2,5 hete voltam kontrollon,mindent rendben talált a doki!

azt mondta a 4-6 hét még normális,ha akkor jön meg.párnap és meg lesz a 6 hét.de nem is érzem jelét hogy megjönne.peddig nekem mindig vannak tüneteim előtte!

Persze a párom is mondta még várunk pár napot aztán megyünk vissza a dokihoz!

2013. jan. 21. 19:50
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia!Elvileg a missed után (szabályos cilkus esetén) 2 hét múlva már lehet peteérésed!Ahhoz nem szükséges,hogy megjöjjön.Lehet,hogy babás vagy,kedves kérdező,tesztet nem csináltál?Van rá esély,voltatok együtt védekezés nélkül??Egyébként nekem anno január 13-án volt a missedem,és csak március 3-án jött meg utána...és áprilisban már nem jött meg,27-én pozit teszteltem.:-)
2013. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem is 6 hetet mondott a doki max.Addíg ok,ha addíg nem jön meg,ilyenkor a missed abosoknak szokott lenni hormonzavar ami kezelhető.

Lehet,hogy teljesen más lesz a ciklusod,vagy a menstruációs tüneteid,mert nekem is mások.Azóta 2 nappal kitolódott a ciklusom,fejfájós vagyok elötte , és napokig fáj mensi elött a hasam,pedig azelőtt csak 1 órával elötte éreztem,hogy meg fog jönni és meg is jött.


Pár nap múlva menj vissza a dokihoz,ha nem jön meg!

2013. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

mivel a dokim azt mondta hogy mütét után 2héttel már lehet szexelni,így igen voltunk együtt védekezés nélkül!

Még miellött valaki leoltana tudom hogy otthon azt mondják hogy 6hétig várni kell.de én nem magyarországon élek,itt teljesen mást mondanak mint otthon.sőt még tágitani sem tágitottak.reggel hatkor kerültem kórházba rosszul lét miatt negyed kilenckor már a mütőben voltam!

én is gondoltam a terhességre,kb fél órája volt az hogy hirtelen felmelegedett a testem és rázott a hideg egyszerre!

Pont ezt éreztem szeptemberben is,ami miatt gyanitottam hogy terhes vagyok!

Úgy hogy holnap tesztelek :)

2013. jan. 21. 20:44
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia!5-ös vagyok:-)Nagyon szorítok neked,remélem babás vagy:-)Majd írd meg,mi az eredmény!!!!!
2013. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Írok ha többet tudok :)
2013. jan. 21. 21:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem a mutet utan ket hettel volt kontrollom, es a doki menezte a petefeszkeimet, mert ugy ereztem, peteeresem van, es jol ereztem, majdnem erett petesejtjeim voltak. Szoval, ha a mutet utan ket hettel szexeltetek, akkor, lehet, hogy babas vagy. De nem ertem miert mondta a dokid, hogy osszebujhattok vedekezes nelkul, mivel, ha igy teherbe esel, akkor nem lesz utolso mensi datumod, epp ezert szoktak ajanlani, hogy egy mensit varni kell. Nekem is mondta a dokim, hogy mostmar osszebujhatunk, de vedekezzunk!
2013. jan. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!