Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ennyire sötétek az orvosok?

Ennyire sötétek az orvosok?

Figyelt kérdés
[link]

2013. febr. 7. 11:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%

Te ezt a "hirt" tényleg elhiszed? Fökent ilyen "megbizható" forrásból, mint a Blikk!??!?!?


Az egész csak arra jó, hogy egy pár ember ezen hözöngjön egy ideig, de természetesen nem igaz.


(Mellékesen, ha valakinek nincs baja - csak a mérö rossz, senkinek sem jut eszébe cukros vizet itatni vele, a gyász feldolgozására...)

2013. febr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

"Te ezt a "hirt" tényleg elhiszed? Fökent ilyen "megbizható" forrásból, mint a Blikk!??!?!? "


Természetesen. Forrástól függetlenül. Ezt például simán kinézem belőlük.

2013. febr. 7. 11:38
 3/17 A kérdező kommentje:

Egyébként csak ennyi helyen közlik:


[link]


Ha most épp a tallózón linkeltem volna akkor nem a forráson kötözködnél?

2013. febr. 7. 11:40
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

Én nem vagyok orvos de még én is tudom hogy a HI mit jelent a mérőműszeren. Ez nagyon felelőtlen viselkedés volt az orvos részéről. Kár hogy nem vonják be egy életre az orvosi diplomáját.

Amúgy meg a múltkori eset óta szerintem túl sok olyan embert is felvesznek az orvosira akiknek semmi keresnivalójuk nincs ott. Az ember már tényleg fél elmenni.

Amiről meg beszélek eset az is nemrég volt a tévében.

Egy fiatal nőnél gondok akadtak így elindították a szülést. Mivel túl korai volt a terhessége vetélésnek könyvelték el. A gyereket beletették egy vesetálba , és félretették, mondván egy vetélés, és halott a baba. De 10 perc múlva a halott gyerek felsírt. Kiderült él a gyerek. A nő sokáig pereskedett a kórházzal, és nemrég megjött az ítélet. A bíróság szerint a kórház nem hibázott, hiszen vetélésnek minősítették az egészet. Az anyuka ügyvédje szerint az orvosok, és a kórház összefogott, ezért nyertek. Azért ez nagyon durva! Még ma sem értem, hogy az orvos vagy nővér aki ott volt miért nem bizonyosodott meg hogy a baba él-e?? Még ha vetélésnek indul a műtét, nem kéne ellenőrizni hogy él vagy sem??? Csak remélem hogy a legtöbb orvos nem ennyire kontár.

2013. febr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

"Csak remélem hogy a legtöbb orvos nem ennyire kontár."


Nem akarlak nagyon elkeseríteni, de a kérdést épp ezért írtam ki. Tapasztalatból mondom, hogy ritka ma már a jó orvos.

2013. febr. 7. 12:26
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
Ez megtörtént és már itélet van az ügyben. Azért megjegyezném, hogy nem orvos, hanem rezidens volt és nem is ügyelhetett volna orvos felügyelete nélkül + volt még néhány erősen elgondolkodtató körülmény. Sajnos egészen jól modellezi a mai magyar egészségügyet.
2013. febr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Meg is van. Egy évet kapott 2 évre felfüggesztve, 2 évre eltiltották az orvoslástól.

[link]

2013. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

ma 12:35

ez komoly??? 1 év ami 2 évre felfüggesztett?? Hiszen akárhogy is nézzük embert ölt!! Főleg orvosként! Ez nagyon durva, Én vajon mennyit kaptam volna ha egy sima nyomdaipari szakmunkásként egy cukorbetegnek cukros vizet adok és belehal?? 5 évet?? 10 évet??? Tényleg felháborító hogy ennyire kevés büntetést kapnak, végül is felelősséggel tartoznak..

2013. febr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az én anyukámnak meg mivel egy laborvizsgálatnál nem tudott pisilni azt mondták igyon megy egy nagy pohár üdítőt, majd a vizeletében találtak cukrot. Erre adtak neki gyógyszert, majd mikor panaszkodott, hogy rosszul van, akkor felemelték a cukorgyógyszer adagját és még kevesebb szénhidrátott ehetett. Az lett a vége, hogy majdnem belehalt, mert úgy levitte a cukrát a gyógyszer. Az volt a szerencsénk, hogy az ügyeletes orvos, akit kihívtunk felismerte az alacsony cukorszintet és vénásan adott neki cukrot.
2013. febr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8-asnak: nem kaptál volna semmit. Nekem lenne okom haragudni az orvosokra, mert sajnos több olyan hibájukat láttam, amiből egy is sok lett volna, de ezt a kislányt sajnálom kicsit - mondjuk az elhunytat és a családját azért jobban. Mo.-n ritkán itélnek el orvost akár felfüggesztetre is, hülyeséget csinált és megfizeti az árát, de azért k. szar lapokat is osztottak neki aznap.
2013. febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!