Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kórházi orvosok közt ez...

Kórházi orvosok közt ez mindenhol így működik?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm kórházban van,többször is meglátogattam.Az osztályon 2 férfi orvos van,többi mind nő.Az egyik folyton a nővérek közt ül,ott szórakoznak,reggeli viziten kívül semmit se csinál a pasi,csak a nők után koslat.A másik orvos meg egyedül van általában az orvosi szobában,de ő végzi a munkáját.
2013. jan. 1. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, nyilván mindenhol így van.

Már kihalt volna az emberiség:D

2013. jan. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Ünnep van.Akit lehet hazaengedtek.

Üssön le valakit,hogy újraéleszthesse?

Ugye akkor is ez a véleményed,mikor a szentestét is ott töltötte??És nem hiszem,hogy mogorván kéne beszélni a nővérekkel.Te pedig 2 röpke találkotás után ne ítélj!!

2013. jan. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Édesanyám nemrég két hétig kórházban volt(november),sajnos hasonló tapasztalatok vannak.

Orvost vizitnél látni,egy perce nem volt rám,nővérek nagy nehezen,sokadszori kérésre kicserélnek egy ágyneműt,a wc takarításához pedig én vittem be egy domestost,olyan kosz volt..Ez a magyar,mai eü.Sajnos,én sem hittem el,hogy ennyire rossz a helyzet,és nagyon ledöbbentem

2013. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
barátnőmnek ct-t csináltak,kapott kontrasztanyagot,ami az ér mellé ment,rosszul kötötték be neki a tűt,és utána feldagadt az egész karja,ment orvos után,aki szokás szerint ült a nők közt,majd z egyik nővérre rámutatott,amikor a barátőpmet észrevette,és intette az orvos a nővérnek,hogy tessék ellátni beteget...
2013. jan. 1. 20:27
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! En külföldön vagyok nővér es nem túl rég Magyarországon kellett kórházba mennem, szerencsére csak járóbeteg ellátásra. Hihetetlen ami ott megy. A legtöbb eu dolgozó egy felsőbbrendű, megközelíthetetlen fajnak gondolja magát. Természetesen tisztelet a kivételnek, de az a lekezelő bánásmód ami ott megy... Valami hihetetlen.

Sajnos ehhez az is hozza tartozik hogy a betegek nem állnak ki magukért es ehhez a dolgozok hozza is vannak szokva. Az eü is egy olyan szolgáltatás mint teszem azt egy vízvezeték beszerelése. A lehető legjobbat kellene hogy kapja mindenki, hiszen az ellátottak fizetnek, nem pedig szívességből látják őket.

2013. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!