Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 6hónapja vagyok egy multinál,...

6hónapja vagyok egy multinál, előtte is is volt munkaviszonyom, hogy tudnék 3 hónapra táppénzre menni?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne,hogy 3 hónap táppénzt ki tudjak venni.Lehetséges ez? Jelenleg részmunkaidős dolgozó vagyok.Köszi!

2013. febr. 9. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a betegségedtöl függ és ha részmunkaidös vagy mint én is hasonló cipöben járunk kedves kérdezö én amikor az elözö munkahely megszünt telep bezárás miatt 4 évig csücsültem otthon,jól gondold meg elmész e táppénzre 3 honap sok idö de ha muszáj akkor menned kell ha nem akkor dolgozz. Nekem a lébam fáj a munkától zabálom a gyógyszert nPI 1- 2 szem ahogy érzem magam, másfél éve dolgozok szobaláynként napi 4 órát nemszeretnék munkanélküli lenni megint mert vége lenne a jóvilágnak kapok a meloban napi 2 föt kaját,ebéd vacsora igy mergyek, nemhagyom ott az aranybányát.
2013. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, remélem mihamarabb rendeződik az egészségi állapotod!
2013. márc. 12. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Tisztelt kérdező, már megbocsás, te tudod miket összevissza beszélsz ? Nekem írod köszönöm reméled rendezödik az egészségi állapotom. Te kérdeztél, én csak leírtam a véleményem ha olyan a betegséged akkor eltudsz menni táppénzre ez a betegségedtől függ de 3 hánap táppénz nagyon sok idő. Anniyt elárulok én is részmunkaidös munkába dolgozok napi 4 órába a derekamból sugárzik a lábamon végig a fájdalom sokszor éjszaka is de beveszem a gyogyszert és megyek dolgozni mert nemszeretném elveszteni az állásom és akkor nemtudok megélni.
2013. márc. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pontosan ezért írtam, hogy jobbulást.
2014. máj. 8. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!