Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » EMOK! Ti nem feltek hogy...

EMOK! Ti nem feltek hogy elfertozodik a karotok vagas utan?

Figyelt kérdés

Nem arra vagyok kivancsi hogy "hulyevagy" "hagydabba" stb.

Csinalom egy ideje nem melyek,csak meg szeretnem kerdezni hogy ti nem bajlodtok fertotlenitessel? (Lehet csak en vok ovatos,de aza baj h ez mindig azutan jut eszembe miutan csinaltam :S)

Emok valaszat varom,koszi.



2013. febr. 14. 22:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%

Minek fertőtleníteni ha úgyis meg akartok halni?

Hagyjad elfertőződni és 1-2 héten belül meghalsz.


Az ilyen emósoknak csak gratulálni tudok.. ember ha már vagdosod magad.. vagy tedd rendbe az életed vagy csinálj valamit magaddal, de ne sajnáltasd már magadat.. szánalom!!!!

Ne kérkedjél azzal hogy JAJJ b+ vágom magam, akk vágd el rendesen és kész legyen vége, de ne rinyáljál mint valami k*rva vagy pedig legyél EMBER és VÁLLALD fel az életedet és VÁLTOZTASD MEG!!!!

Ehh..

2013. febr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Vágod magad és a fertőtlenítés a legnagyobb bajod. Mekkora kis nyomorult szardarab vagy. Ha már tudod vagdosni magad, akkor legyél kemény, hátha elvágsz egy ütőeret, vagy kapsz valami fasza kis hepát vagy más tutiságot. Még emosok közül is a legalja egysejtű vagy. :D
2013. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Modernkori Wertherek.
2013. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 zsofi.lili válasza:
53%
1. Nem EMOK hanem emo .... 2.ennnem foglalkozok vele
2013. febr. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
hát én is szoktam lefertőtleníteni, de párszor csináltam a barátnőmmel egy szikével és azt nem fertőtlenítettük le de nem lett gáz. Fertőtleníteni 70%-os alkohollal szoktam
2013. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
4.válszoló olyan hogy emok van-.- emós nincs de mind1.
2013. febr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Aki le se tudja irni hogy EMO az ne pofazzon arrol hogy mi a helyes, masodszor,DIREKT mondtam hogy leszarom az ilyen szanakozo valaszokat. Nem akarok meghalni.Ebbol latszik nahanyan ugy elitelik az emokat,hogy azt se tudjak mi az az emo.Nem minden emo akar meghalni,nem is vagdos mindenki.Lehet nem vagyok az a durva emo fajta,de naha nagyon magam alatt vagyok.De minek magyarazkodok,ugyse foggjatok megerteni,nektek biztos olyan tokeletes az eletetek hogy el sem tudjatok kepzelni hogy milyen ha valakinek nem teljesen az.Vagy eppen TI vagytok tokeletesek es ti soha nem vetemednetek vagdosni.De oke nyugottan lehet ez a velemenyetek,csak ezt nem kerdeztem.
2013. febr. 16. 10:26
 8/17 A kérdező kommentje:
ja.és miért irtatok?(a fszokra gondolok.) Emok vagytok? mert én EMOK válaszát kértem nem ilyen tökéletes egoistákét. AZ A SZÁNALOM HOGY NEM ISMERSZ,MÉGIS LE SZARDARABOZOL,AZ A SZÁNALOM HOGY SEMMIT NEM TUDSZ AZ EMORÓL MÉGIS UGY POFÁZOL ITT MINTHA TISZTÁBAN LENNÉL EZZEL AZ EGÉSSZEL. gondolozzatok el egy kicsit ezen,és ha mindenáron az emok oltásával akartok foglalkozni,javaslom hogy először olvassatok uténa hogy mi az hogy emo.
2013. febr. 16. 13:01
 9/17 anonim ***** válasza:
elsőre fertőtlenítettem, de amikor már nagyon depis voltam lesz*rtam csak vágni akartam magamat, de szerintem ne csináld nekem is a családom meg a barátaim úgy néznek rám mint a véres rongyra :(
2013. febr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nekem nem tudják :(
2013. febr. 17. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!