Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nektek milyen edzéstől nőtt...

Nektek milyen edzéstől nőtt "gyorsan" a karotok?

Figyelt kérdés

Minden izmommal elégedett vagyok, csak a karommal nem. Melyik edzéssel nőtt leggyorsabban a tricepszetek és a bicepszetek? (tápkiegeket nem használok)

Válaszokat előre is köszönöm.


2012. ápr. 8. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
a helyes táplálkozástól
2012. ápr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:
78%

/Minden izmommal elégedett vagyok, csak a karommal nem./


a kar nem izom hanem egy testrész,egy végtag,pontosabban kettő mert elvileg két karunk van.


/Melyik edzéssel nőtt leggyorsabban a tricepszetek és a bicepszetek?/


a bicepsz és a tricepsz edzésektől nő gyorsan és a megfelelő táplálkozástól /a gyors relatív/

2012. ápr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zakathol ***** válasza:

Hát igen, ott a baj, hogy nem szeded a tápkieget. Pedig azok jó kis koxporok, amiktől az az izmod nő amire nagyon erősen koncentrálsz! Higyj nekem, tapasztalatból mondom.

Bekeversz egy adagot minden reggel, utána 10 percig ismételgeted magadban a növelni kívánt izom nevét - ha latinul mondod még hatásosabb úgy vettem észre - és két hét alatt 3-4cm instant izom.

2012. ápr. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a gugolástól
2012. ápr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hát én úgy vagyok vele, hogy ami a leghatásosabb nekem, ("nem amitől a leggyorsabban nő") bicepszre egykezes súlyzók meg alsócsigán a köteles és tricepszre pedig a felsőcsigás kötéllel való edzés és tolódzkodás. én úgy vettem észre, hogy ez a kettő-kettő gyakorlat az ami igazán oda tud csapni. nekem. :)
2012. ápr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Legjobb, ha 12-15 ismétlést csinálsz egyenes rúddal, azután szintén ennyit egykezes súlyokkal, koncentráltan. Viszonylag kis súllyal tudsz majd edzeni és erőt nem nagyon növelsz ezzel az edzéssel, de viszonylag gyorsan nősz, ja és a kajálás tényleg fontos..
2012. máj. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!