Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » EMOK! Ti nem feltek hogy...

EMOK! Ti nem feltek hogy elfertozodik a karotok vagas utan?

Figyelt kérdés

Nem arra vagyok kivancsi hogy "hulyevagy" "hagydabba" stb.

Csinalom egy ideje nem melyek,csak meg szeretnem kerdezni hogy ti nem bajlodtok fertotlenitessel? (Lehet csak en vok ovatos,de aza baj h ez mindig azutan jut eszembe miutan csinaltam :S)

Emok valaszat varom,koszi.



2013. febr. 14. 22:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
emo többesszámban emósok szerintem :)
2013. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

akarom mondani * többes szám

rosszul írtam

2013. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát nekem sem tudták.....aztán sikeresen meglátták :( azóta karanténban vagyok -.-
2013. febr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
nem emósok,hanem emok.
2013. febr. 20. 16:19
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem vagyok emo, de szánom azokat, akik egy stílus miatt tesznek ilyesmit, mert mondjuk összeveszett az "öribarijával" vagy dobta a 4. "nagy Ő".

Ez nem vicc, nem kellene vele felvágni, nagyon sokan szégyenlik.

Én is túlestem ezen a fejezeten, a szüleim válás szélén voltak, a legjobb barátom egy nyamvadt, lélektelen narkós lett, a többiek meg nem is igazán voltak a barátaim, mert mikor a fent említett srác drogproblémájára akartam a figyelmüket terelni, mindig le voltam pattintva, hogy ne anyáskodjak...Ebben az esetben más ötletem nem volt.

Aztán apukám rájött és megígértem neki, hogy soha többé nem csinálom.

Sose fertőtlenítettem, volt is fertőzésem, neked se kívánom.

Csak hagyd abba.

15L

2013. febr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

igen.az tényleg szánalmas ha valaki csak ugy a stílus miatt vág. Ismerek olyat,aki csak nem ir vissza neki a barátja fb-on és már vág is. Meg azt is utálom ha ezt valaki menőnek tartja. hülyeség. Nem vagyok emo. De voltam.Sajnos a vagdsosás megmaradt,de már kedzek leszokni róla.

amugy,köszi a választ.

2013. febr. 25. 21:15
 17/17 bgabika válasza:
tudod kinek van szar élete????????? aki egész életében dolgozott, és elveszítette mindenét... akinek a gyereke a kezei között halt meg a gyereke.. akit nap mint nap megkínoznak... mit tudsz te a fájdalomról??? tettél már le bármit is az asztalra??? értél már el bármit is az életben?? te hülyegyerek... nem érdemled meg az életed!!!!!!!
2013. ápr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!