Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Benőtt köröm sebészeti műtét,...

Benőtt köröm sebészeti műtét, hogy zajlik mit fognak tulajdonképpen csinálni a lábújjammal?

Figyelt kérdés
Bevágtam a körmömt pár hónapja most odáig jutottam ,hogy műteni fogják benőtt köröm név alatt.Mi is lesz ez tulajdonképpen mit fognak csinálni és amúgy fájdalmas érzéstelenítés után is?

2013. febr. 15. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem franciában mutőték... oda mentem regel de tud nekem gáz volt... mert vérzet is meg genyes is volt..oda mentem le zuhanyoztam sterilen vizsnek mutöbe, vártam 20 percet jot egy beteg hordozo elviz mutöbe. jobb nagy lábujba adtak egy szép formás nagy tuvel vagy 4 5 helyre érzés telenitőt, szépen meg csinálták meg vágta 2 szélét jol kivágta a darab körmöt meg kis hust is elkerulje a jövöbeli benővést:) ösze öltötek 3 öltésel 2 oldalt ez nem volt gond:) amikor érzés telenitő kimegy az már csucs hatás:) leakartam vágni lábujamat:)
2013. febr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólást!A végszó "kicsit" aggasztó ,de azért köszönöm ,hogy megosztottad velem!
2013. febr. 15. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!