Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért ilyen szar az egészségüg...

Miért ilyen szar az egészségügy Magyarországon? Másfél hónappal későbbre kaptam időpontot kivizsgálásra de úgy érzem addigra már visszafordíthatatlan károsodások lesznek a szervezetemben! Miért kell ilyen sokat várni?

Figyelt kérdés

#egészségügy #ellátás #egészség elromlik
2013. febr. 15. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudnak mit tenni, mivel kevés az orvos és sok a beteg. Gondolj bele, van olyan kórház ahol a sürgősségin összesen 1 orvos van, napi 40-50 betegre.
2013. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És a kedves betegtárs sem mondja le ám időben,mikor előre tudja,hogy nem fog tudni elmenni.Nehogy már valakit betegyenek a helyére.Különben nyugi. Angliában,meg Svédországan sem sokkal kevesebb a várakozás.De tehetsz még egyet.Ha van beutalód,felhívhatod a vidéki kórházakat,és ott is tudnak időpontot adni,lehet ,hogy egy hétre. Ja,hogy oda kell utazniii? Hát igen.
2013. febr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Két évvel ezelőtt Lyme-kór gyanús voltam. Be akartam menni az infectológiára, ahol egy hónappal későbbre adtak volna időpontot. Dehát addig meg is halhatok, mondtam az orvosnak. Nagy nehezen fogadtak "soron kívűl", de ez kizárólag az én erőszakosságomon múlott. Egyre rosszabb a heyzet minden téren. Próbáld magadnak kibulizni, hogy minél előbb bejuss a vizsgálatra, vagy keress ismerőst.
2013. febr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
58%
Azért mert leszavaztad a vizitdíjat, most meg a sok hülye csodálkozik, h nincs orvos.
2013. febr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gyermek ortopédiára 3,5 hónapra előre kaptunk időpontot.

Kénytelen voltam elvinni magánrendelésre.A doktornő azt mondta,hogy ha 3 hónappal később került orvoshoz a gyerek valószínűleg műteni kell hosszú felépüléssel.

Nagyon sajnálatos,hogy ilyen a helyzet

2013. febr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Majd ha egy újabb miniszterünknek megint támad egy olyan remek ötlete, mint nem is olyan régen, pár éve, hogy be kéne még egy pár kórházat zárni, hiszen mi a szarnak ennyi, akkor aztán meg lehet majd nézni a várólistát...
2013. febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódjatok nem lenne ekkora várólista, ha fizetős lenne az egészségügy.
2013. ápr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha úgy is ennyit kell várni, akkor minek fizessem a TB-t? Vagy vonjánk le a TB befizetésemet a magán orvos árából!
2013. máj. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak nem mindenki tudja kifizetni, mert szarul és keveset keres...Az EÜ ellátás meg drága. Ez valahogy nem kompatibilis egymással.
2014. nov. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azóta megvigasztallak. Rákos barátom április végére kapott vizsgálati időpontot még tavaly. Már eltemettük, annak ellenére, hogy megcsinálta fizetősen

Nekem fizetős szolgáltató s több hónapra ad időpontot.

2023. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!