Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyire veszélyes a szemölcs?

Mennyire veszélyes a szemölcs?

Figyelt kérdés

Ezen a héten kedden elmentem a rendelőintézetbe időpontot kérni bőrgyógyászatra, mert sajnos rengeteg csúnya anyajegyem van, veszélyes helyeken. Pl. oldalamon van 2 kiálló, valamint hátamon.. stb. Legalább 5-6 olyan van, ami elég necces, mert volt, hogy belekaptam véletlen.. Vagy akár csak a ruha megsértheti a folyamatos súrlódás miatt. Tehát ésszerű lenne leszedetni. Nem szeretnék rákos lenne 22 évesen.

Természetesen időpontot csak 3 hónappal későbbre kaptam. :-) (április 9.) Ha netán azt mondanák, hogy le is szednének mondjuk néhányat, akkor örülnék, ha őszre kapnék időpontot. :-) Gondolom egyszerre nem szednek le többet, csak egyesével?


Erre??! :) Csütörtökön látom, hogy az oldalamon van egy seb.(már bevarasodott) Volt ott egy kiálló szemölcs és valószínűleg a farmerom ledörzsölte. :|


Ez van olyan veszélyes, mint egy anyajegy? Mert hát elfertőződhet meg bármi..


Csak sajnos kb. hiába mennék vissza hétfőn megint, hogy ez meg ez történt és sürgősen jó volna egy korábbi időpont. Nem hiszem, hogy nagyon számításba veszik. :(


Persze mehetnék magándokihoz, de már 5-6 éve is 5e ft volt egy ilyen szimpla anyajegy vizsgálat. :-) Akkor most?! Sajnos erre nincs pénzem.



2013. febr. 17. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
a szemölcs miatt ne aggodj, semmi bajod nem lesz tőle! nyugodtan kivárhatod az áprilist! nekem két anyajegyet és kb. 15 szemölcsöt távolitottak már el. a két anyajegybe belekaptam én is azért szedettem le. nagyon csunya volt már az egyik de a szövettana jo lett mindkettőnek. a szemőlcsöket leégették. persze másik alkalommal. nyugi
2013. febr. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szemölcsöt már gyógyítottak meg az ismeretségi körömben szaliciles kötéssel.többször kicserélve a szaliciles kötszer a szemölcsön, pár hét alatt nyomtalanul eltűnt a kézről a szemölcs. a rákot is ezzel lehetne jól gyógyítani, de hát ez túl olcsó lenne az orvostudománynak, így hát inkább aztmondják, hogy nem gyógyítható.
2013. nov. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!