Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kihívták a mentőt, kell fizetnem?

Kihívták a mentőt, kell fizetnem?

Figyelt kérdés

Nemrég sikeresen sikerült túlinni magam, elmondás szerint köbö félholt állapotba (nem reagáltam szinte semmire) kihívták hozzám az orvosi ügyeletet, ők meg a mentőt.. bevittek, de elvileg nem kaptam se detoxot semmi kezelést.

Fizetnem kell - fizettethetnek velem valamit?



2013. febr. 19. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van TB-d, akkor nem kell fizetned. Szerintem ha fizetned kellett volna akkor, amikor kiengedtek, kellett volna kapnod egy számlát, hogy mi az amit fizetned kell.
2013. febr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Sajnos nem kell fizetned. De megérdemelted volna.
2013. febr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából nem tudom hogy van a TB-m, mert pont most olvastam utána hogy elvileg decemberben be kellett volna jelentkeznem és fizetnem mert nem tanultam tovább és betöltöttem a 18-at. Ez nálam elmaradt mert erről engem nem értesített senki, erről esetleg valaki tud valamit hogy ilyenkor mi van és mi a teendő?

2013. febr. 19. 10:57
 4/5 anonim ***** válasza:

tesómnak utolag kellett visszafizetnie a TB-t, de orvosnál nem volt

csak nem eus területen tanult

2013. febr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mivel nem érintett, nem figyeltem igazán amikor a rádió bemondta a szankciókat... aki nem jelentkezik be időben, azt valamennyire megbüntetik...


egyszerű... jelentkezz be...minél előbb, annál jobb..lehet, hogy nem történik semmi..nem Te vagy az egyedüli, aki mulaszt...

2013. febr. 20. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!