Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az baj, ha többször használom?...

Az baj, ha többször használom? Sajnos muszáj, mert különben nem tudok semmit sem csinálni, nagyon rossz, lehet baj?

Figyelt kérdés

Rinospray plus orrsprét csak 4 szer lehet naponta használni. Legalábbis ez van ráírva. Lehet baj, ha mondjuk 6-szor 7-szer használom... nagyon el van dugulva az orrom, de inkább csak a jobb. Szerintetek? Szénanáthások is többször szokták használni nem ?

Válaszaitokat előre is köszönöm. :)



2013. febr. 22. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nos, ez úgy van, hogy el kell olvasni mit ír a használati útmutató vagy az orvos, és ahhoz kell tartani magad, mert ha többet használod akkor hamarabb hozzászokik az orrod, és nem fog hatni egy idő után hiába fujkodod.
2013. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de attól nem lehet bajom, ha kicsivel többször használom ugye ? Estére muszáj, mert nem tudok aludni..
2013. febr. 22. 19:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szakember, de olyan nagy bajod nem lehet attól ha párat fujkodsz plusszba, viszont ha sokat használod az orr nyálkahártyádat kikezdheti.
2013. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de amúgy ha napi 4x használod akkor miért nem osztod be úgy, hogy mondjuk reggel fölkelés után rögtön, dél elött kicsivel, aztán délután, és lefekvés elött rögtön a 4.et? Vagy megvan szabva hogy hány óránként kell?
2013. febr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocs a 3. posztért :D énis használod most orrsprayt, de nekem napi 2 szőr kell mind két orrjáratba. szerintem a napi 4 már ígyis sok, 6-7 már durva
2013. febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
örülök, hogy neked elég kettővel, de nekem még 5-el sem. Hiába osztom be, reggel 7-kor befújom, 2 óra múlva már nem kapok levegőt, akkor tartalékolom, hogy beosszam a maradék 3-at, de már majd meg fulladok és a torkom is be van gyulladva, mégsem vehetem sokáig a torkomon a levegőt. De este is kellene belőle minimum kettő, hogy egyáltalán lehetséges legyen, hogy aludjak.. :(
2013. febr. 22. 21:28
 7/7 Battman válasza:
Szerintem egy allergia teszt nem ártana ... ha ennyire rossz a helyzet, annak oka kell legyen. Sok mindenre lehetünk manapság allergiásak, por, poratka, pollen, stb...
2017. ápr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!