Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szegedi vagyok. Szeretném a...

Szegedi vagyok. Szeretném a bölcsesség fogaimat kihúzatni a lehető legolcsóbban, persze megfelelő szakszerűség mellett. A szájsebészeti ellátást a TB-m fizeti? Hol lehet jelentkezni? Kihez érdemes fordulni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 23. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy a szájsebészetet nemfizeti a tb ? Aba is van ingyenes na és honnan veszed hogy szájsebészell kell kihuzatni ? Voltál már a fogorvosnál ?
2013. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen voltam fogorvosnál ki is húzattam az egyik bölcsességfogamat. A fog röntgent alapján a fogorvos mondta, hogy ki kellene a másik hármat is húzatni, de az alsókat csak szájsebészetileg lehet. Aminek db. 30.ezer ! Ami nekem drága!
2013. febr. 23. 17:19
 3/13 anonim ***** válasza:
Dehogy ha kérsz beutalót a szájszebészetre ami nálunk a korházba van ingyen kihuzzák,amugy meg a fogorvosnak ha nemtudta kihuzni kellet volna beutalot adni a szájsebészetre mert akkor vésésről lesz szó szerintem, ha nem ad beutalot, jelents a betgjogi képviselönél. Szerintem se adj 30 ezret hogy elltáővollitsák. Nekem foggyökér cysta volt és beutaloval a szájsebész ingyen eltávolitota
2013. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Na és a 3 db ért akarnak töled 30 ezret vagy foganként ? Azt nem írtad de semmenyit ne adj nekik az rengeteg pénz
2013. febr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az egyiket felső fogamat kihúzattam az 18ezer forint volt ! Az alsónak db-ja lett volna 30ezer forint mert komplikált vágni kell…! A másik felső az 18ezer ft. lenne. Maszekéknél ennyibe kerül. Elmegyek a körzeti fogorvosomhoz és iratok vele és utána kérjek időpontot a szájsebészeten ? Fogszabályzásra nincs véletlenül támogatás ?
2013. febr. 23. 17:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen menj el a körzeti fogorvoshoz aztán a szájsebészetre de nem a maszekba hanem ami a kórházba van ha nemtudod esetleg a cimet kérd el az orvostól. A szájsebészeten lehet adnak idöpontot vagy egyiket már megis csináljak egyszere, a többire meg adnak idöpontot amikor vissza kell menned. A fogszabályozásra is van tb támogatás. Te hány éves vagy különben hogy ilyen egyszerü dolgokat nemtudsz ??? Sajnos ugyjön ki mintha gyerek lennél de akinek van bölcsességfoga az felnöt. Elég sok pénzed elkért a maszek a foghuzásért vagy lehet lézerrel csinálta ami után nincs seb, uram Isten 18ezer ft fogankét ? Max 5 ezret fizetethat a maszek húzásonként de 18 na ne már tényleg durva D D . Akkor bozony neked van pénzed
2013. febr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
30 Éves vagyok. Szerencsére 2x voltam még fogorvosnál. Nem vagyok tisztába a fogászati árakkal. Köszönöm a segítségedet. A fogszabályzással kapcsolatosan a körzeti fogorvosnál kell érdeklődöm ? Esetleg tudod hogy TB-re mekkora összegre jön ki alsó felső fogszabályzó? Mert arra is 500.000.Ft árat mondtak.
2013. febr. 23. 21:20
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nemtudom majd kérdezd meg ami téged érdekel. Akkor nálam 1 ével vagy fiatalabb.
2013. febr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha kétszer voltál fogorvosnál jó neked nekem már legalább 10 fogam tömve van azért érdekes ugye nem életedben 2 x voltál csak ? Ha mégis a többi fogaddal mi újság ? Nehogy aztán sorba huzzák ki nem mondták van amelyik tömésre szorul ?
2013. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Minden fogam egészséges szerencsére 1db tömött fogam van csak, de azt is valami arany félével tömettem be 5éve mert azt mondták az tuti jó! Jó is. A bölcsességfogamat is csak azért akarom kihúzatni mert a bőrgyógyászom mondta, hogy mennyek el megnézetni mert igencsak pattanásos volt a hátam. Mikor kihúzattam az 1-ik bölcsesség fogamat a panasz megszűnt azóta eltelt 7hónap és már 35-% meg is gyógyult. Mivel a röntgenkép alapján a többit is célszerű kihúzatni ezért akarom megcsináltatni. Nem fognak kiesni :D
2013. febr. 23. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!