Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyon fáj a kezem de mozgatni...

Nagyon fáj a kezem de mozgatni tudom. Ettől még eltörhetett?

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
TEhat megutotted, elestel? JEgelni kell, s ecetes vizzel borogatni, ami szinten hideg legyen.
2013. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen.A törés nem mindig jár együtt azzal,h nem tudod mozgatni.Van amikor csak fájdalmas a mozgás és törés,v.repedés van.
2013. febr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
görköriztam és 2x is ráestem de nagyom fáj
2013. febr. 28. 08:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg kéne röntgeneztetni, csal akkor tudnál biztosat.De érdemes lenne,mert ha törés és nem látják el rendesen(pl.gipsz),akkor egész életedben fájdalmas lehet és nem biztos,h jól tudod majd használni.
2013. febr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Menj el sebészetre minél hamarabb.

Igen, lehet törés is.

2013. márc. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem repedésnél volt ilyen,jól tudtam mozgatni meg minden csak baromira fájt a karom
2013. márc. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 yaq12wsx válasza:
...eddig minden törött végtagomat tudtam mozgatni, fogni vele és járni rajta... menj el orvoshoz...még mindig jobb most pár hét gipsz, mint fél év múlva újratörni... :D
2013. márc. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt egyszer egy Conrad Röntgen nevű úriember, aki felfedezte az általa X sugárnak nevezett természeti jelenséget. Na meg azt az eszközt, amiben ezt gyakorlati célokra alkalmazni lehetett. Később a sugárzást és a készüléket is róla nevezték el. Folytassam?
2013. márc. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 lekvarcica ***** válasza:
Amputálódott? Azért próbáld mozgatni.
2013. márc. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!