Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tegyek? Reggel azzal...

Norby666 kérdése:

Mit tegyek? Reggel azzal ébredtem, hogy oltárira fáj a nyakam, és nem tudom csak nagyon minimálisan mozgatni.

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Rheuma krémmel masszírozgasd napjában háromszor.
2013. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Napjában 3szor? És körülbelül magától mennyi idő alatt múlna el?
2013. jan. 4. 16:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Óvatosan fordítsd el ameddig bírod balra és képzeld el, hogy körbeforog a fejed, majd ismételd meg jobbra is, nekem ez mindig segít oldani a görcsöt.
2013. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ÁÁÁÁÁ nemigazán segít,nem tudom elég lassan fordítani ahhoz,hogy hihetetlenül be ne görcsöljön :SSS
2013. jan. 4. 16:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Ulj vagy allj egyenes gerinccel, ez nagyon fontos! A gerinc egyenes, a fejtartas is legyen az. Eloszor elore-hatra hajtod a fejet, amit a nyakbol kell elinditani, ovatosan, lassan, ezt 5-sz0r vegezd, ezutan jobbra-balra szinten 5-or, s ha nehezen is, de probald meg a fejkorzest, ha nem megy hagyni kell. A tobbi gyakorlatot lehet napjaban tobbszor is, de mindig probald a fejkorzest is.
2013. jan. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor csak simán képzeld el, hogy körbeforog a fejed.


Változó, hogy meddig tart, van mikor 1 nap, de lehet több is, ha nincs rheuma krémed, tegyél rá jó melegvizes szivacsot.

2013. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megpróbálok mindent:)
2013. jan. 4. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!