Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen orvos Dr Hamvas Ferenc...

Zsu Ko kérdése:

Milyen orvos Dr Hamvas Ferenc nőgyógyász? Mennyire ajánljátok?

Figyelt kérdés

2013. márc. 5. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Neten szoktam kérdezni tőle,mindig jókat ir,mindig eltalálja,hogy mi bajom,jókat ajánl.

Sajnos a rendelése nincs közel hozzám.

2013. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én jártam hozzá. Rendes doki, engem spec. egy műtéttől is megmentett. De az én problémám endokrinológiai jellegű volt, amivel sajnos nem tudott mit kezdeni (de egyébként még endódokinak se sikerült kikezelnie, és Hamvas jó úton haladt).
2013. márc. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Holnapra van hozza idopontom nekem! Most lehet butasagot kerdezek, de ugye csinal ott uh.-t??
2013. márc. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom azóta mi van, de mikor én voltam, akkor nem. Ugyanis nem volt jó az UH gépe. A Szent István kórházba kellett bemennem UH-ra. Viszont ott nem kért pénzt:D

Lehet azóta van már új, vagy meg lett javítva, nem tudom.

2013. márc. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hat, nagyon remelem...mert, ha nincsen akkor ne is vizsgaljon. Nagyon aranyos es szimpatikusnak tunik, de nekem fontos, hogy lassam! Gondolom a 10.000ft.os vizsgalatban benne van az uh-nak az ara is.... Olyan nehez jo nogyogyaszt talalni....
2013. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Jó doki. Uh viszont nincs a rendelőben (engem múlt héten a kórházba hívott uh-ra).
2013. márc. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 DP1 válasza:
Pénzéhes!
2014. jún. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 FujiSun válasza:

Én 7 hónapja szültem meg nàla a kisfiamat, nagyon szeretem a hatàrozott, nem mellébeszélő stílusàt. Lelkileg is tàmogatott a nehezebb pillanatokban és rendkívüli biztonsàgérzetet adott a sok éves tapasztalata és bölcsessége. Az Istvàn kórhàzban szuper u.h.-os kollégàja vizsgàlt mindig.

Én esküszöm rà! A terhességem egy élmény volt. Elég nagy részben miatta is :)

2015. jan. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!