Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen a mentős munka nőknek?

Milyen a mentős munka nőknek?

Figyelt kérdés
Nagyon vonz ez a szakma, viszont még sosem találkoztam női mentőssel. Olyat is hallottam, hogy nőket nem nagyon engednek mentőzni, mert, hogy nem elég erősek hozzá. (fizikailag)Tudna nekem valaki erről valamit mondani?

2013. márc. 7. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok mondani, hogy felénk több mentős nő is van. Mindent csinálnak, csak nem vezethetnek.
2013. márc. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az Országos Mentőszolgálatnál nő nem lehet gépkocsivezető és ápoló (mivel nekik 50 kg felett is kell emelni). Lehet viszont mentőtiszt, ehhez viszont szakirányú főiskolai végzettség kell.
2013. márc. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Leányálom!
2013. márc. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Mentőtisztként és mentőorvosként dolgoznak a hölgyek az OMSZnál. Pontosabban kocsin csak így dolgozhatnak, lévén sajna a kocsik nagyrészénél a hordágyat emelni kell akár 50kiló a beteg akár 140. Illetve az irányításban dolgoznak lányok, akiknek kötelezően vonulniuk is kell havonta x órát.


Ha érdekel a szakma akkor irány a Mentőtiszti szak vagy az orvosi. Sok sikert hozzá, ha van kérdésed nyugodtan dobj egy üzit.

2013. márc. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!