Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Holnap orvosi vizsgálat, milessz?

Holnap orvosi vizsgálat, milessz?

Figyelt kérdés
Holnap orvosi vizsgálatra megyunk osztállya (8.oszt) mi fog történni? valaki irja le részletessen

2013. márc. 17. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nálunk mindig "vegyesek" voltak ezek a vizsgálatok. De általában súly, magasság, vérnyomás mérés. Van hogy megnézik a gerinced, van-e lúdtalpad.
2013. márc. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de azt furcsálltam hogy, ezek már megvoltak.:oo egyedül a hallás vizsgálat nem volt még..
2013. márc. 17. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:
ezeket folyamatosan figyelik, hogy fejlődsz
2013. márc. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy lehet here és fitymaszükületi vizsgálat is,de ezek elvégeztetése nem kötelező,csak szólni kell hogy nem akarod elvégeztetni.Ha lány vagy akkor igen elvétve,de van ahol lehúzatják a bugyit és megakarják kívülről nézni a nemiszervet,ez sem kötelező,de ez igen ritka,vagy még a mellvizsgálat,kézzel áttapogatás ami lehetséges.De akármilyen vizsgálat is legyen ezek nem kötelezőek.


Szerintem valami sima alapvizsgálat lesz még,fogak vizsgálata esetleg.Ha szégyenlős vagy és két-három emberkét akarnának behívni egyszerre akkor szólni kell előre hogy egyenkéti vizsgálatot szeretnétek.


Szerintem semmi extrém vizsgálat nem lesz.Majd írd meg mi volt.

2013. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Tényleg nem volt semmi különös, csak meg hallgatóztak, meg megnézték a torkunkat:D csak én szégyenlős vagyok orvosok előtt ezért izgultam ennyire:S:D
2013. máj. 6. 21:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Na látod ügyes voltál és kibírtad és semmi igazán cikis vizsgálat nem volt,nincs benne semmi ciki,hgoy szégyenlős vagy,sok ember szégyenlős és ha szégyenlős vagy akkor mindegy is hogy orvosról van éppen szó akkor az van hogy egyszerűen kellemetlen érzés más előtt levetkőzni.
2013. máj. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!