Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valaki szedett már Medrol-t?

Valaki szedett már Medrol-t?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed róla? Hatásos volt? Tapasztalat?
2009. szept. 17. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
én anizohydrózisra szedtem. Hatott.
2009. szept. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Medrol egy szteroid. A szteroidok nagyon jó gyógyszerek, nagyon sok mindenre hatásosak, de sajnos gyakoriak a mellékhatások.
2009. szept. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ízületi gyulladásra kaptam, használt, de közben számtalan mellékhatást tapasztaltam, le kellett vele állnom. Legyengült az immunrendszerem, híztam, és bedagadtak a nyirokcsomóim, amíg szedtem állandóan beteg voltam, sajnos még utána is:( Az ízületi gyulladás meggyógyult ugyan, de annyit szenvedek más miatt, hogy nem tudom biztosan eldönteni megérte-e.
2009. okt. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!

Én szemgyulladásra kaptam, több, mint 4évig szedtem állandóan. 32mg-ot meg fölötte, vénásan is adták. Tüneti kezelésnek jó volt, ám hosszú távon rengeteg mellékhatása volt. Nem mindenkinél jön ki, egyénileg változó. Nekem mindkét szememen másodlagos szürkehályogot okozott, hőhullámaim voltak, puffadt lett az arcom és híztam. És az ízületemmel is problémák lettek. Én a helyedben mérlegelnék. És ha van esetleg más lehetőség, akkor keresd meg, mert nem biztos, hogy megéri.

2010. jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én is látóideggyulladás miatt szedtem kb 1-1,5 hónapig. ' hétig kórházban feküdtem, infúzióztak. Amikor nem hatott, akkor kaptam a szteroidot (medrolt). Puffadt lett az arcom, és 4 kilót híztam, ami meglátszott, pedig rendszeresen sportolok, és sosem voltam hízásra hajlamos. 1 hónapja nem szedem, de a kilókkal azóta is küzdök.. Hőhullám nálam is jelentkezett. + alvászavar...

Az orvosod majd eldönti, hogy mi a legjobb neked! Ha ajánlja, akkor azt nem hülyeségből teszi.

2010. ápr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szenvedés az egész kúra.

Hiába próbálja az ember jól kezelni néha lehetetlen.

Mert vannak olyan mellékhatások amiket nagyon nehéz elviselni.

Én Júniusba kezdtem 24mgről jelnleg 8 mgnél járok áprilisba lesz 4mg állítólag.

De olyan mellékhatások jöttek ki mint pl:. hízás, ilyen allergiás rohamok /bőrömön/ emellett abból a régi határozott csajból lett egy egy hisztérika. Volt olyan hogy nem tetszett egy tanárnak a hozzá állása a dolgaimhoz /valamilyen térren tuti igaza volt/ és sírva mentem of.hez /mikor máskor még amikor elég durván b*szogatak a többiek az se érdekelt/ utána meg mikor megnyugodtam ordíbáltam a tanárral /itthon persze tudták mikor hazaértem és kérdezgetek hogy mi volt/ és én nem emlékeztem... /elfelejtettem/

2012. jan. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De te hogyhogy ilyen sokáig szeded? nekem kb. másfél hónapig kellett szednem, mert tönkre vágja a szerveket. Amúgy nekem is volt olyan, hogy annyira felpuffadt tőle az arcom, hogy azt hitték be van dagadva a fogam, a hiszti nálam is megvolt persze barátomnak mondhattam, hogy a medrol miatt volt váltig állította, hogy kifogás. De nekem nem sokat segített amikor szedtem nagyon szép tiszta lett tőle a bőröm és sima egyenletes amikor abbahagytam kb 1 hét és jöttek elő a tünetek megint..
2012. jan. 18. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!