Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pánikbetegség hány százalékos...

Pánikbetegség hány százalékos egészségkárosodásnak számít?

Figyelt kérdés
50%-os milyen esetekben adják meg?

#pánikbetegség #egészségkárosodás #rehabilitációs bizottság
2013. márc. 26. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Manapság az 50%-ot akkor, ha rád jön a roham és kiugrasz az 5. (vagy a fölötti) emeletröl.
2013. márc. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Saját tapasztalat?
2013. márc. 26. 09:39
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem számít egeszsegkarosidasnak.
2013. márc. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy őrület ehyébként.ha nem számit egészségkárosodásnak,és így nem tud dolgozni az ember akkor mi a szart csináljon?sztm aki kitalálta h ez nem számit annak, egyszer lenne ebbeegy rohama, megváltozna a véleménye
2013. márc. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom hogy a pánikbetegség eleve egészségkárosodás,csak azt nem tudom hogy milyen százalékban.?
2013. márc. 26. 11:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Na azert van kulonbseg a panikbetegsegek kozott. Nekem pl felevente jon elo, "infarktusom van mindjart meghalok" erzessel - pszichoterapia, legzesgyakorlat - ez nem egeszsegkarosodas. De a paromnak agorafiobias panikbetegsege van, max 100 meterre kepes eltavolodni a haztol, akkor mar fullad, szedul, nemegyszer osszeesett - na ez egeszsegkarosodas, amolyan "rokkantnyugdijnak" megfelelo juttatast kap, mert nem tud dolgozni. Ugyhogy a kerdes az, hogy milyen jellegu a panikbetegseg es a mindennapi eletben mennyire hatraltat.
2013. márc. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tamás 1234 válasza:
Most voltam vizsgálaton 3 hete. Ezzel küzdök tele vagyok orvosi papirral meg rá is játszottam igy kaptam 33%-ot ennyi
2013. máj. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!