Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megrázott az áram a konektorbó...

Megrázott az áram a konektorbó segítség fontos mien következménye lehet?

Figyelt kérdés

Hát máma amikor kint voltam az apámmal és a köszörűt javítottuk a kapcsolót és elvolt törve a kapcsoló és csak akkor vettem észre amikor már feltettem és amikor leakartam szedni akkor megrázott az áram mert nemhúztam ki a konektorból és ennek lehetnek valamien mellékhatásai vagy valami bajom belőle?

14 vagyok kb 180-184cm hosszabítúrúl volt nemtom h ez függ valamitől



2013. márc. 30. 21:24
1 2
 11/13 anonim válasza:
Ha még ezekben a percekben is az élők között vagy,akkor nem képződött vérrög,de legközelebb ha ilyen van akkor rögtön doki,jobb félni mint megijedni.A villany nem játék,itt nincs olyan hogy elfelejtettem kihúzni.Ajánlom neked hogy szereltessetek fel Fi-relét,nemsok pénzből megvan,és ezután szinte kizárt hogy bárkit megrázzon az áram,megéri.
2013. márc. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"mi van a vérrögképződés veszélyével,ugyanis ilyenkor gázbuborék képződhet a vérben ami elég veszélyes"


Most vérrög vagy buborék?

2013. márc. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nem vérrög, és nem buborék, hanem légembólia, hogy hivatalosak legyünk:D de amúgy működésileg egyremegy:D
2013. ápr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!