Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » FONTOS! Hova lehet ezzel...

FONTOS! Hova lehet ezzel menni ahol meg is vizsgálnak egyből?

Figyelt kérdés
Tegnap este mikor felálltam a lábaim mintha nem bírnának el ilyen hirtelen zsibbadás jött rájuk .. utána 1 órával a jobb lábamba a combomon egy nagy keménység jött mintha daganat lenne, de nem feldagadás. ill. a térdem mellett feldagadt. Néha fáj a lábam de így össze-vissza ill. lüktet. Nem ütöttem be, nem kaptam rá ütést ill. nem is edzettem már pár hete. Mi lehet ez? Mivel nem ütés stb. sürgősségin nem fognak megvizsgálni ortopédiára meg hónapokat kéne várni. Hova tudnék vele menni? tb alapon?
2013. márc. 28. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a háziorvos lenne az első lépés, lehet, hogy ő is tud már valamit mondani rá, ha megnézi. És minél előbb beutalnak ortopédiára, annál hamarabb sorra kerülsz, lehet, hogy pár hónap múlva is fenn állnak majd a panaszaid, és addigra már sorra is kerülnél, ha most elmennél a háziorvoshoz.
2013. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy ez az ortopédiára tartozna. El kell orvoshozz menned és ő elküld valamelyik szakorvoshoz.
2013. márc. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
inkább keringési zavarra utalnak a panaszaid. igyál sok folyadékot!
2013. márc. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!