Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves korom óta nem merem...

16 éves korom óta nem merem megfogni a heréimet, és megnézni sem a nemi szervemet. Nem tudom mit lehetne tenni.25 vagyok, mit csináljak? Ugye nem vagyok rákos?

Figyelt kérdés

16 évesen elkezdtek fájni a heréim, és vérképből az jött ki h gyulladásom van, ami elmúlt elvileg. nah onnan tól kezdve nem merem megnézni, és megfogni. azonban nagyon érzékenyek a heréim a mai napig, ha melegben vannak akkor még jobban. és nem tudom, olyanok vannak a fejemben h biztos rákos vagyok, biztos elhaltak a heréim, biztos elüszkösödött a farkam, vagy elhalt egy része, vagy kilyukadt a herezacskóm, és ilyenek... nagyon félek ezektől, főleg a ráktól, nem tudom remélem nem rák. az utobbi időben volt ultrahangom teljes hasi, illetve vagy 10 vérképem ( sajna beteg voltam de nem ezzel) és a leleteim JÓK, azonban nagyon félek, hogy mi az isten lehet velem. és mintha annak idején valami víz lett volna a herém körül mikor még fiatal voltam 16, és akkor úgy megijedtem hogy azóta nem merek se hozzányúlni, se megfogni. 25 éves vagyok. mit tehetek?:S


25F



2013. ápr. 1. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:

1 kérdés: pisilésnél mi van?

folyadék a gyulladás miatt volt ott, amúgy meg fel kéne keresni egy orvost es egy pszichológust.

2013. ápr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nem mered megfogni? Pisilésnél sem?
2013. ápr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a helyzet az hogy szorongással járok pszichológushoz, de ezt nem mertem neki elmondani. egyszerűen nem tudom miért nem mertem. pisilésnél? sokszor van hogy csíp amikor pisilek. én tudom h itt nincsenek orvosok, de jó lenne ha segítene valaki ebben nekem mert én nekem így soha nem lesz normális életem. egyébként fitymaszűkületem is volt kisgyerek korom óta, de azt soha nem műtötték meg, de valszeg emiatt rohadtul érzékeny volt a péniszem ha felhúztam a bőrt rajta, de ez egész életemben így volt hogy kellemetlen volt mindig ha hozzáértem a makkhoz. én nem tudom mi lesz velem.... teljesen elvagyok keseredve.
2013. ápr. 1. 10:32
 4/10 A kérdező kommentje:
igen, pisilésnél sem.
2013. ápr. 1. 10:33
 5/10 A kérdező kommentje:
egyébként amióta ( hasnyálmirigy gyulladásom volt, nem emiatt, hanem epekő volt az epeutamba és elzáródott), nah akkor pisiltem sötét színűt nagyon durva volt, azóta azt sem merem megnézni milyet vizelek....
2013. ápr. 1. 10:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Úristen, nagyon sajnálom ami veled van. Ezek szerint még mindig szűz vagy? :O Nem élheted így le az egész életedet!!!!
2013. ápr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen még szűz vagyok olyan szempontból. eddig életemben max csókolóztam. de ez nagyon nem jó nekem, mert így soha nem lesz családom. de egyszerűen félek mi van ha rákos vagyok pl, vagy ha elhaltak a heréim vagy elüszkösödtek vagy nem tudom. borzalmas gondolataim vannak. amúgy nem félek a műtétektől, nem félek a fájdalomtól vagy ilyesmi, csak egyszerűen van ez a dolog, és nem tudom túltenni magamat rajta....
2013. ápr. 1. 10:47
 8/10 anonim ***** válasza:
ezen csak orvos tud segiteni. Föleg a pszichés problémán, de lehet hogy a szükületet is kell kezelni. Biztosat scak orvos tu modani. Azért is kéne elmenned mert akkor elgalább megnyugodnál hogy nincs baja. Mivel vannak pszichés problémáid, egyértelmű hogy ettől van erre is kényszerképzeteid.
2013. ápr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az a legnagyobb baj,hogy magadnak beképzelsz dolgokat.

A herék meg nagyon is érzékenyek. A makk is,főleg

akiknek fitymájuk is van .Saját testrészeidet azért nem

ártana végigtapogatni,és megismerni.Különben hogy tudsz

különbséget tenni a változások közt.A heréket valóban egy

folyadékkal telt burok veszi körül,ez védi meg a kisebb ütésektől . A 6 os válaszoló meg ne rémüldözzön,hogy

szűz még.Majd eldönti mikor fog ezen is túl lenni.Jobb is

hogy ilyen lelki állapotban nem is ezzel foglakozik.

Még újabb kudarc is érhetné .

Összességében én is egészségesnek látlak testileg,ahogy az

orvosok . A gondolkodás módodon kell változtatnod és

minden frottul megy már.A siker élmények nagyon sokat számítanak nálad .

2013. ápr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
komoly problémákkal küzdesz. Kezeltesd magad.
2013. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!