Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez valami rák lehet vagy csak...

Ez valami rák lehet vagy csak a stressz miatt van? (SOS Lent)

Figyelt kérdés
2 hónapja elhagyott a barátnőm, 17 éves vagyok és már nagyon régóta dohányzom 2 éve de készülök le rakni 4 napig nem gyújtottam rá, de tegnap megint és ma reggel hasmenésem volt meg hányingerem a hányinger sokszor előjön meg a fejem sokszor este fáj az egész így nyom a vérnyomásom renden van nagyon sokat stresszelek, idegeskedem, ez miatt lehet?:( vagy Valami rák? hasam is szokott sokszor fájni csak így spontán
2013. ápr. 4. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem rák, de egy idegroncs vagy.
2013. ápr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg most is néha marja valami a torkomat kb 1 hónapja van ez és a bal mandulám fáj mikor nyelek 2-3 hete:SS elegem van
2013. ápr. 4. 09:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem itt több dolog is összejátszik és legkevésbé az idegesség az oka a tüneteidnek.Én elsősorban valami fertőzésre, vagy vírusra gyanakszom.A hányinger, hasmenés, hasfájás és mandula fájdalom erre utal, de lehet gyomorprobléma is, például a ma oly "divatos" reflux a torok felé is sugárzik.De ettől sem kell megijedni, igen gyakori és jól kezelhető.Viszont a dohányzás ezen is csak ront mindenképpen jó lenne elhagyni!

Szerintem mindenképp el kellene menned a háziorvosodhoz és akkor hamar megszabadulsz ezektől a bajaidtól.

2013. ápr. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És ne félj ráktól, nincsenek egyértelmű, rákra utaló tüneteid.

Ahogy mondtam, emésztési zavar, vírus, meghülés, dohányzás és stressz, ezek lehetnek az okok, akár vegyesen.

2013. ápr. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg összetett a problémád. A hányinger,fejfájások összefügghetnek a stresszel,sőt a gyomor,nyelőcső égés és a torok fájás is,amit reflux okozhat, ez szintén lehet idegi alapon. Hirtelen hasmenésed viszont valószínűleg vírusos.

Menj el a háziorvosodhoz és mindent mondj el neki.Most diétázz,igyál sok folyadékot.

Rákon viszont nem gondolkodnék a helyedben.

2013. ápr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!