Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Székesfehérváron melyik...

Székesfehérváron melyik optika a legjobb?

Figyelt kérdés
Ár/"érték" arányban és mostanság mennyibe kerül egy komplett szemüveg készítés?

2013. ápr. 11. 16:48
 1/2 anonim válasza:

Én a Kossuth utca végén (mármint ahonnan már látni az Országalmát:D) levő Kóger optikát (ha jól tudom a nevét) ajánlanám, ott nagyon segítőkészek, kedvesek. Illetve jó még a Romkertnél a Zalka Optika is. Amit nem ajánlok, az a Kossuth utcában van, talán Vision Express a neve, illetve a plázában levőt sem szeretem. Ezek egyrészt nagyon drágák, másrészt elég bunkók az eladók (tavaly nyáron voltam, azóta persze lehet, hogy már nem ők vannak ott).

Szemüveg árakat sajnos nem tudok, én évek óta inkább lencsézek, de 30-40ezer Ft alatt azt hiszem nem lehet megúszni.:(

2013. máj. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Akiket nyugodt szívvel tudok ajánlani az a Myra optika( Rákóczi u. 14, az egyik 10emeletes aljában). -8 dioptriás szemüvegem csinálták ott, kontrollon egy évvel később megkérdezték az SZTK-ban, hogy hol csináltattam a szemüvegem, mert nagyon szép munka, olyan szépen elvékonyították az üveget, hogy nem is látszik rajta az a -8. Értsd: nem volt szódásszifon szemüveg. :D

Később, a szemműtétem után a napszemüvegem vettem ott, állandóan használtam, 4 év után is csak kicsit lett karcos. Őrizd meg a papírokat, amit kapsz, ha náluk vásárolsz, ha már le is jár a garancia, de magaddal viszed őket, próbálnak kedvezményt adni. Lelkiismeretesek és hozzáértőek. Sok optikában jártam már és itt tapasztaltam a leginkább azt, hogy nem haszonlesőek, hanem tényleg a vevőnek szeretnének segíteni.

2017. szept. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!