Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A Topiramat Orion nevű,25...

A Topiramat Orion nevű,25 mg-os gyógyszert hol lehet beszerezni? Lehet egyáltalán kapni?

Figyelt kérdés
Neurológián írták fel nekem, migrénes fejfásra (egyébként epilepszia gyógyszer is). Az elmúlt 2 napban minimum 15 patikát körbejártunk és sehol nem lehet kapni. Hol tudnám beszerezni?
2013. ápr. 17. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan patikában keresd, ami neurológia vagy pszichiátria közelében van. Ha forgalomban van ez a gyógyszer, meg tudják rendelni.
2013. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az Országos Idegtudományi Intézet patikájában is próbáltam, de még ott sincs. Azt mondta a patikus, hogy rendelni se tud belőle.
2013. ápr. 17. 22:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Utánanéztem, ebből valóban nincs már 25 mg-os, csak 200-as.

Ami forgalomban van:

Etopro 25 mg filmtabletta 60x

Topamax 25 mg filmtabletta 60x

Ezekkel helyettesíthető, ha az orvos a recepten nem jelölte be, hogy "nem helyettesíthető".

Ha beixelte, akkor kérni kell új receptet.

2013. ápr. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) Azóta beszéltem a doktornővel, azt mondta, hogy Etoprot vegyünk helyette.
2013. ápr. 18. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!