Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A 16 hetes terhessség megszaki...

Tike160504 kérdése:

A 16 hetes terhessség megszakitás hogyan müködik? Vákummal elszivják vagy megkell szülni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 19. 15:53
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
83%
én úgy tudom, h a szülőnek személyesen is meg kell jelennie. a hatóságoknak is van annyi esze, h különben mindenki aláhamisítana - és ez azért nem egy matek egyes az ellenőrzőben
2013. ápr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
91%
A kérdező hozzáállása sem ilyen lenne ha őt megfelelően nevelték volna. Nem minősíteném, de szomorú.. :(
2013. ápr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
71%
de hova tűnt az ő hozzászólása?
2013. ápr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
(értelmetlen és trágár volt a kérdező, úgy látszik azt is lehet törölni)
2013. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 A kérdező kommentje:
én csak azoknak az emeberek válaszára vártam akik nem "oltogatnak" és nem itélkeznek mert sztem senkinek semmi köze ahhoz h én mit csinálok!!!!!! amugy meg 17 éves leszek és tudnak róla a szüleim és eldöntöttem h nem tartom meg !!csak abban nem vagyok biztos hogy hogyan müködik a dolog!! ennyi!!! és a sok itélkezö ember inkább ne irjon !!!
2013. ápr. 19. 20:59
 56/70 anonim ***** válasza:
46%

Miért kell megnehezíteni a dolgát? Eldöntötte és kész. Nem szükséges ezen rágódni egész életében, de ti elintézitek. Most kinek jobb? Esetleg valaki itt eltartaná majd a babáját szívességből? Vigyázna rá amíg ő tanul? JA NEM? Hagyjuk már. Nem fogjátok megváltani a világot. Igen, szörnyű dolog az abortusz, de anélkül is elég szörnyű, hogy írjátok itt a hülyeségeket pl sóoldat, meg fogó. Már rég nem így van M.o.-n.


Kérdező: nem kell megszülnöd.

2013. ápr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 A kérdező kommentje:
köszönöm 21:46-nak a válaszát !! az ilyen emberek válaszát várom nem az okoskodókét!!!!
2013. ápr. 19. 22:00
 58/70 anonim ***** válasza:
Hát akkor várj...
2013. ápr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
30%
21:46 os teljesen jól mondod: Nekem nem volt abortuszom, sőt jelenleg is küzdök a 10 hetes kis pocaklakómért. Egy párnapot bent kellett feküdnöm kórházban, akkor 1-1 nap volt olyan szobatársam aki abortuszra jött, először kicsit meglepődtem, de aztán ahogy beszélgettünk megértettem miért döntöttek így, és nagyon nagyon jó fejek voltak. Szóval én csak így találkoztam ezzel a témával. Az ő elmondásuk alapján tudom csak elmondani a tapasztalataimat. Ha volt már szülésed akkor az nap, ha nem volt még szülésed akkor előtte nap be kell feküdnöd. (valami tágítás miatt) Az én szobatársaimat mind altatták, altatás előtt majd kapsz 3 bogyót (nyugtatót, hányás csillapítót, xy) Csinálnak egy utolsó Uh-t és aztán besétálsz a kórházi kosztümben a műtőben (hátul teljesen nyitott kilóg az ember feneke) Aztán beszélnek hozzád majd szépen elalszol. Utána csak az ágyadban térsz magadhoz, egy vatta köteggel a lábad között. (ha úgy érzed felébredtél, ne akarj azonnal fel kelni mert szédelegni fogsz és könnyen eleshetsz, viszont valami kis üveg vizet készíts oda mert nagyon szomjas és éhes leszel utána) Én úgy tudom 16 hetesen még nem kell megszülni, ha nem altatásban kiszedik. Ha szülni kellene szerintem mondták volna egészen biztosan.
2013. ápr. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!!!
2013. ápr. 20. 11:06
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!