Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináljak energiaital...

Mit csináljak energiaital ellen? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy elég sok energiaitalt iszom,és azt akarom,hogy azért adjak valamit ezért cserébe a szervezetemnek..Valami vitamint,vagy bármit,ami kb egyensúlyozza az energiaitallal elhasznált energia mennyiségét:D Mit mondanátok,mit kellene ennem/innom ,hogy kb egyensúlyozzam az energiaitallal elhasznált energiámat?

2013. ápr. 19. 21:24
 1/7 anonim válasza:

"energiaitallal elhasznált energia mennyiségét"


ez a mondat hülyeség,meg a kérdés is. igyál kevesebbet fokozatosan

2013. ápr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

miért lenne hülyeség? az energiaital nem ad energiát, hanem a már meglévő, elraktározottat szipolyozza ki... és a sok cukortól persze meg hízlal..


de valóban az hálálná meg, ha leszoknál:)

2013. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát,nem vagyok rá szokva,hetetne csak 5DL-t iszok,van mikor még annyit sem,csak azon gondolkodtam,hogy lehet ,ha ennék valamit,ami kicsit relaxál,és ugyebár ellentétes egy kicsit az energiaitallal,szal nem felpörhet,hanem kicsit lassít,amivel a szívemet kicsit pihentetem,akkor nem lenne belőle annyi baj,hogy iszom :S mert én csak a szívem miatt aggódok,hogy ne legyen bajom :S
2013. ápr. 19. 22:18
 4/7 anonim válasza:
sok alvás és sportolás mindenképp jót tesz. nem vitaminok kellenek az ellensúlyozásra, bár azok is csak jól jöhetnek, ha gyorsan szeretnéd pótolni az elvesztett energiákat legegyszerűbb gyümölcsökkel, pl ha megeszel egy almát, azt gyorsan fel is tudja dolgozni a szervezet. miután iszol energiaitalt elvileg jót tesz ha iszol rá vizet is, mert elvonja a folyadékot, még ha utána nem is érzed magadat szomjasnak. tehát víz és minél több gyümölcs, zöldség, bármilyen jó amit éppen találsz, vagy esetleg valami más könnyű étel, joghurt, tej, ami könnyen emészthető
2013. ápr. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem.Köszi szépen!
2013. ápr. 20. 09:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Igyal kavet helyette az kevesbe karos. az energiaital hatasainak meg nezz utana!
2013. ápr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Áh,nem tetszik a kávé :S inkább tejeskávé..
2013. ápr. 20. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!