Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kulcscsonttörésem volt és...

Kulcscsonttörésem volt és most műtenek és rögzíteni fogják egy fémrúddal. Mennyi idő alatt épülök fel? Július elején el kell utaznom, nem fog zavarni?

Figyelt kérdés
Régebben törtem el a kulcscsontomat, de most újra ráestem és megsérült. Elég érzékeny azóta és úgy döntöttem, hogy megműttetem. A medence csontomból fognak kivenni egy darabot és azt a csontot fogják beültetni a vállamba, majd rögzítik egy fémrúddal. Akinek már volt hasonló problémája az mondhatna róla 1-2 szót. De amire főként kíváncsi vagyok, hogy mennyi idő lesz mire felépülök annyira hogy tudjam valamilyen szinten mozgatni a karomat különösebb fájdalom nélkül? A műtétem május 9-én lesz, de július elején el kell utaznom... ott engem nem fog zavarni a karom? Köszönöm a válaszokat előre is.

2013. ápr. 25. 12:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!