Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egészségügyi alkalmassági...

Egészségügyi alkalmassági vizsgán (jogsihoz) van olyan rész, amikor le kell venni a cipőnket?

Figyelt kérdés
egészségügyi, alkalmasság, vizsga, cipő, jogsi, jogosítvány

2013. ápr. 26. 00:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Amúgy a legelső ami beugrott a lábfétish volt,de ez ennek az oldalnak a mellékhatása :D
2013. ápr. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
És a nőgyógyon mit csinálsz? Mikor felteszed a lában a kengyelbe akkor is rajtad van a cipő?
2013. ápr. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

10#

Lány vagyok, de nem baj. :)



Egyébként gondolhattam volna, hogy csak a rosszat látjátok meg. Azért tettem fel a kérdést, mert a lábam kisebb balesetet szenvedett, minek következtében az utóbbi hetekben SAJNOS csak harisnyával tudom viselni a cipőmet, mivel a zokni nagyon nyomja és fáj. :( Remélem mielőbb meggyógyul, de addig nem járhatok mezítláb. Emiatt izzadósabb a lábam, harisnyával nem egyszerű. Remélem így már mindenki érti és remélem kapok egy normális, biztos választ is.

2013. ápr. 26. 01:26
 14/23 anonim válasza:
0%

Egy, szerintem mindenki telibeszarja mi van veled, saját magadon kívül.


Kettő, addig jó amíg ez a legkisebb problémád ápoltság terén, bár csak minden annyira odafigyelne magára, hogy már ez is zavarná.

2013. ápr. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Kevered az egészségügyi alkalmasságit az elsősegély vizsgával. Elsősegélynél tuti nem kell levenni. (gondolj bele, "balesetet szimuláltok", ott viszonylag ritkán csinálnak ilyet...)

EÜ alkalmasságin meg látás, hallásvizsgálat van, meg már nem emlékszek mik. De ott sem valószínű, hogy le kellene.

2013. ápr. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
ja, és ha már a lábfétisnél vagyunk: képet!
2013. ápr. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Nyalnám és puszilnám a talpad cica.
2013. ápr. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Persze! Meg olyan is, amikor le kell cidázni az ellenőrt...
2013. ápr. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Jogosítványhoz, az orvosi vizsgálatnál nem kell levenni a cipőt. Esetleg akkor, ha valami betegség okán szakorvoshoz küldenek /pl. sziv, cukor, ideg stb/. Ott lehetséges.



De én már hallottam olyat, hogy a bomba nőt szemorvos levetkőztette a vizsgálathoz.

2013. ápr. 26. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszokat! :)
2013. ápr. 26. 03:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!