Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem rég voltam együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég voltam együtt a barátommal nem történt csak ujjazás és azt követő nap óta fáj a hüvely és a végbél közötti rész rajta egy kis kiütés szerűvel. Az mi lehet? Vagy mivel kenjem?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 21:41
 1/9 csaszi ***** válasza:

Diagnózis: Van egy kiütés szerű valamid az említett részen!

Kezelés: Ugyan úgy, mint a többi kiütést. Vagy menj el orvoshoz és mond meg, hogy ujjazzon meg ő is és másnap menj vissza, hogy lett-e megint kiütésed! Ha igen akkor arra vagy allergiás! :D

2013. jan. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pl. herpesz. De mindegy, hogy micsoda, menj el a dokidhoz.
2013. jan. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát ez az. hogy nincs orvosom mert nem vagyok azért olyan idős még anyukámnak se merem elmondani
2013. jan. 7. 22:01
 4/9 csaszi ***** válasza:
iskola orvos.. házi orvos! majd ő elküld téged ahova kell :)
2013. jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
mindegy, hogy hány éves vagy, menj el orvoshoz és legközelebb alaposan mosson kezet a barátod!!!!
2013. jan. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát nem tudom:) anyu szívinfarktust fog kapni szerintem>< de köszönöm:)
2013. jan. 8. 06:30
 7/9 anonim ***** válasza:
kovetkezokor mond meg a baratodnak, h mielott barmit oda dugna mossa meg alaposan!
2013. jan. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
öhm igen csak éppen előtte mosott kezet!:S
2013. jan. 8. 14:49
 9/9 anonim válasza:
Elég ha hozzá nyúl bármihez.. kilincshez vagy valamihez és bekerülhet oda aminek nem kell;) Vagy valami háziállat, de egyszerűen, ha érzékeny az nunus, akkor jobban oda kell figyelni. Az én barátnőmnek is érzékeny az ilyenekre szóval oda kell figyelni mindig:)
2013. jan. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!