Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Derékfájásom miatt gyógytornár...

Derékfájásom miatt gyógytornára kellene járnom.10 alkalom egyenlőre meg valami mágneses bisz-basz. Kezelés. Győzzetek meg róla hogy érdemes. Használ?

Figyelt kérdés
Hosszú távra értettem, mert rövid távra ott a fájalomcsillapító. HA elmúlik és újra kiújul akkor semmit sem ér.
2013. ápr. 28. 07:01
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

A 10 alkalom a tornából arra jó, hogy megtanuld a gyakorlatokat, amivel a gerincoszlop melletti izmokat tudod erősíteni és nyújtani. Ezt otthon utána rendszeresen csinálni kell, mert a derékfájás kiújul.

10 alkalmas tornától ne várj csodát, de szerintem ezzel Te is tisztában vagy.

A mágneses kezelést meg szerintem a torna mellé kiegészítő therápiának adtak, hogy hatásosabb legyen a torna. Helyileg javítja a keringést és lazítja az izmokat.

2013. ápr. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%
A derékfájásokkal és általában az ízületi fájdalmakkal van egy nagy gond,időről időre kiújulhatnak.Főleg,ha van valamilyen kopás,porckorongsérv,rossz tartás,stb. Ettől függetlenül még el kell menni a kezelésekre,ha nem is szüntetik meg örökre. Akkor nem érne semmit,ha nem is javulna a jelenlegi állapotod. Sajnos az ilyen jellegű betegségek nem olyanok,mint pl. a vakbélgyull.,h,kezelik és örökre elmúlnak.Persze,ha csak egy ideg csípődött be jobb a helyzet,de arra sincs biztosíték,h soha többet nem fog.
2013. ápr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!