Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz, hogy ha az első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy ha az első randin nem teremtődik alkalom, hogy legalább megcsókold a csajt, akkor már el sem érdemes menni a másodikra mert már úgyis lőttek az egésznek?

Figyelt kérdés
Ma volt randim egy 18 éves csajjal... 3 óráig jól elvoltunk, de csókra egyszerűen nem volt nyitott, nagyon hülyén jött volna ki ha megpróbálom vhogy megcsókolni. Akkor szerintetek már hagyjam is az egészet? (21/F)
2012. jún. 17. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
francokat. ha normális a csaj még örül is neki, hogy nem rohanod le. nehogy úgy tűnjön, hogy csak arra kell neked. haladj a saját tempódban.
2012. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ilyen nincs, az első randin megcsókolni valakit elég nyomulósra sikerülne, talán még a masodikon is, jobban jött így ki
2012. jún. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én utálnám, ha az első randin rögtön csókolni akarna, bár én eleve nem megyek vadidegenekkel randizni. de első látásra ne akarjon túl sokat, utálom, ha lerohannak.
2012. jún. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Akkor lőttek az egésznek, ha a harmadik randin nem történik csók.
2012. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszene, ha már az 1. randin rögtön ezt erőltetnénk. Lehet, hogy félénkebb, vagy egyszerűen kicsit jobban meg akar még ismerni, mielőtt bármi lenne. Én is ilyen vagyok. 21L
2012. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lőttek. Hagyd. Lúzer vagy.
2012. jún. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Komolyan az ilyen gondolkodású emberek miért nem akasztják fel magukat? Mennek a bamba tömeg után, és nem maguknak akarnak örömet hanem a tömegnek. Fogyatékos mind!
2012. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bit válasza:
Ez nem így működik!Nincs megszabva hogy az első,második vagy akár harmadik randin kell elcsattanjon az a bizonyos első csók! Ha jól éreztétek együtt magatokat miért ne randizhatnátok még?Ne tervezd el az első csók időpontját..egyszerűen várd ki amíg eljön az a bizonyos pillanat.Ha veszett ügyed van az abból derülhet ki a leghamarabb ha a csaj nem akar veled többet találkozni,kifogásokkal áll elő!Sok sikert!
2012. jún. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Tudod mit, ßazmeg a fűnyíródat. Nem is kell.
2012. jún. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!