Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Rosszul vagyok a gondolattól,...

Rosszul vagyok a gondolattól, hogy nőgyógyászhoz kell mennem valamikor, hogy bírjam ki? (nőknek)

Figyelt kérdés
Egyik legrosszabb dolognak tartom az életben, olyan megalázó!
2008. jún. 16. 00:39
 1/9 anonim válasza:
72%
Semmivel sem megalázóbb, mint a fogorvosi vizsgálat, csak neked van valami problémád a testeddel, a nemi szerveiddel vagy a szexualitással.
2008. jún. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
87%
huh ugyanez volt velem is! válassz nőt azzal kicsit nyugisabb meg mikor bemész akkor nekem kicsit elmult.mikor persze felültem a "mészárszékbe" nem volt vi kellemes de eltudtam vonatoztatni,h ez azért kell mert engem rendbe tesz.és ha ne jövök el csak rosszabb lesz.amugy a nőgyógyász látott már sok puncit és sokkl cirkábbakat is meg vagy tízezer 80éves puncit.öröm lesz a tiéde néznie
2008. jún. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Sosem voltam még és nem is tervezem. 24 vagyok. Szóval nálam jobban szerintem senki nem tart tőle.
2008. jún. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Azt ne hidd, hogy sokkal jobb, ha a hátsó feledbe kell majd nyúlkálni (nemtől függetlenül).

Vagy férfiaknak, ha a húgycsövön keresztül kell feldugni valamit. Az nem megalázó? És mennyivel kellemetlenebb!

Igaz, jó esetben valamivel ritkábban kell.

2008. jún. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én legelöször egy olyan magándokinál voltam akinek volt aszisztense. az aszisztens csaj bekísért és ki ment. a doki mindent kikérdezett és elmondta mit fogcsinálni. aztán mikor levetköztem az aszisztens bejött végig a vizsgálatnál fogta a kezem (16 voltam) és mikor felöltöztem kiment. nekem ez tetszett. azóta elkerültem onnan másik városba messze, de azota se találom az igazi dokit. most megint voltam egy jónál. végre. ö meg míg vizsgál tökre másrol beszél, egy kicsit a magán életemröl (mit csinálok, szeretem-e azt stb...) kérdez és addigg is nem figyelek oda annyira és lazább vagyok.


muszály nö dokihoz menni, föleg egyszer ha szülni akarsz. másszor fiatalon sok baj lehet pl ciszták ami gyógyszerrel eltüntethetö de ha kiszakadnak akkor igen fájdalmas.

2008. jún. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Tényleg nincs mitől tartani. Talán azt még senki sem említette, hogy szoknyába menj, így legalább amikor bemész a vetkőzőből, addig sem érzed magad annyira kiszolgáltatottnak. És nyugodtan említsd meg az orvosnak, hogy Neked ez az első vizsgálat és egy kicsit félsz, valószínűleg a jobbik modorát fogja elővenni, és kedvesebb lesz. Szóval fel a fejjel, és tessék elmenni !
2008. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kelle félni a nődokitól, nem megalázó, csak egy szükséges rossz, én már voltam úgy is, hogy bent volt két tanuló, na hidd el az sokkal rosszabb, de túléltem, és nem érdekel, csak legyek egészséges, és ne legyen cisztám, rákom.

És igenis fontos szexuális életet élő nőknek évente máhnyakrákszűrésre menni, nem tart sokáig, de megmentheti az életed, sokan halnak meg ebben, én a ráktól jobban félek mint a nődokitól, akinek a vizsgálat olyan snessz, mint neked a reggeli fogmosás.

2008. jún. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat...
2008. jún. 16. 13:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is rettegek, pedig még csak 12 éves vagyok, a suliban megvizsgáltak nemrég minket, ahol felül mindent le kellett venni (szerencse, hogy nő volt a doki) és elképzelni sem tudjátok, egész testem remegett :S Huhh. Aztán a matektanár mondta nekünk, lányoknak, hogy a nőgyógyász sokkal rosszabb lesz, na azóta minden második gondolatom ezzel kapcsolatos :S Kiráz a hideg, ha erre gondolok.
2010. nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!