Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hüvelygombával érdemes időpont...

Hüvelygombával érdemes időpontot kérni nőgyógyászhoz? Vagy vény nélküli kenőccsel/kúppal is kezelhetem magam?

Figyelt kérdés
Valószínűleg hüvelygombám van (nem tudom, úszómedencében össze lehet-e szedni, de szerintem onnan van). Viszket, és fehéres, sárgás túrószerű váladékom van. Utánanéztem, és ezek a hüvelygomba tünetei elvileg. Nőgyőgyászhoz tudom, hogy hetekig kell várni, hogy időpontot kapjak, és nincs kedvem addig szenvedni ezzel a viszketéssel. Érdemes bevetni valami vény nélküli szert, vagy kérjek időpontot és várjak addig?
2011. júl. 21. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Canesten combi, és 2 nap alatt elmúlik az egész. Utána esetleg megnézetheted magad a dokival, de szerintem nem lesz semmi gond.
2011. júl. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Canesten combival bírd ki az előírt 3 napot. Ne sexelj! És ha tudod, a párod is kenekedjen a Canesten kenőccsel. Nálam bevált.
2011. júl. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

doki sürgősségi ellátás keretében ellát...

a canesten combi szarságot meg felejtsd el

2011. júl. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ma 23:43

Miért, neked nem vált be?

2011. júl. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hüvelygombára sürgősségi ellátás? Ez komoly? És az nem pénzes? Csak mert ha az, akkor nincs rá keret.
2011. júl. 21. 23:47
 6/11 anonim válasza:
33%
Szerintem is a canesten combit próbáld ki.
2011. júl. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%

Hülyeség a sürgősségi, hidd már el! Ha elmész:

1. jól felhúzod a dokit

2. aki megtudja, kiröhög

3. lehet, hogy egy kismama elvetél miattad

2011. júl. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

1 azt sem tudja, hogy gombája van-e, vagy más vagy más is vagy van-e gyulladás is esetleg

2 mindenki ezt a szar canestent használja, ennek örömére gyakorlatilag majd minden gombatörzs rezisztens rá

3 miért lenne ideges a doki, ha a rendelési időben elmegy egy 2 perces vizsgálatra? +3 perc receptfelírásra - én ugyan magánrendelésre járok többnyire, de az sztk rendelésen is voltam többször, egyik doki sem küldött el senkit, aki időpont nélkül jelent meg és sürgős gondja volt (legutóbb a héten majd 1 órával a rendelési idő vége után én voltam az utolsó előtti, az utolsó egy néni volt, akinek nem volt időpontja és nem hagyta, hogy előreengedjem)

4 kismama nem fog elvetélni azért, mert 5 percet rááldoz a doki, nem mellesleg nem tudom nálatok hogy megy, de ahol én orvosnál voltam, ott minden kismama vagy sürgősségi eset időponttól függetlenül elsőbbséget élvezett

5 miért is röhögne ki bármelyik értelmes orvos egy beteget, akinek panasza van és nem magát kezelgeti, hanem szakember segítségét kéri?

6 ha már a dokinál vagy kérj időpontot rákszűrésre is, ha az utóbbi 1 évben nem voltál

2011. júl. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

sztk rendelésre csak besétálsz, bejelentkezel a kartonozóban és leülsz, kivárod a sorodat. Nem kell időpontot kérni és egy ilyen fertőzésért igazán nem kell magánorvoshoz menni egy kisebb vagyonért.

Amúgy a leírásod alapján tényleg gombának tűnik (igen, el lehet uszodában is kapni), de azt nem tudhatod, hogy milyen. Bízd inkább az orvosra. Jobbulást!

2011. júl. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Már annyiszor leírtam, hogy eskü vénykötelessé tenném a canestent. Hihetetlen. 1000 dologtól produkálhatsz ilyen tüneteket. Ugyan honnan gondoljátok, hogy ez valóban gomba??


Kedves Kérdező!

Ne legyél lusta orvoshoz menni vele. Nem játék.

2011. júl. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!