Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Honnan kaphanték igazolást?

Honnan kaphanték igazolást?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy elhagytam az oltási kiskönyvemet de ötletem nincs hol és hónapok óta keresem és ahova megyek majd kell hepatitis b elleni oltásról igazolás és voltam a háziorvosomnál aki azt mndta hogy neki nincs benne a számítógépben aztán mondta menjek vissza a gyerekorvoshoz akitől már két éve kiiratkoztam mert nála mardadt a kartonom és hogy hátha ő tudja. A gyerekorvos azt mondta hogy ott sincs a nyilvántartásban mert ezt ők nem vezetik és menjek el a régi iskolámba hogy a védőnőtől kérjem el a papírt igazolásként. Elmentem (már meg sem ismertek) és azt mondták szeptembertől lesz csak az új védőnő és az ő gépén van ott hogy kaptam és még a központi kórházban sincs nyilvántartva ahova az iskola tartozott. Viszont auguszt végéig kéne az igazolás. Hová forduljak?
2011. aug. 16. 14:52
 1/3 anonim válasza:

Lehetőségeid a következők:

1/Kérd el az új védőnő adatait és hívd fel telefonon, mond meg hogy nagy kaksiban vagy és jó lenne ha segítene.Ajánlj fel neki valamit pl. egy doboz belga csokit.

2/Adasd be magadnak újra az oltást.

2011. aug. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2011. aug. 20. 09:40
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem az iskolának kötelessége kiadni
2014. jún. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!