Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kinek volt már gyomormosásban...

Kinek volt már gyomormosásban része? Ki hogyan élte meg?

Figyelt kérdés

Tegnap Pirimort vettem be, mert kikészítettek az osztálytársam. Amikor tudatosult bennem, hogy ez egy halálos méreg, azonnal kórházba mentem, ahol másfél órán át mosták a gyomromat.

Valójában nem az öngyilkosság céljával vettem be a rovarirtót.

Nekem a gyomormosás óriási trauma volt, a végén már véresen hányjam, úgy felsértette a szond a nyelőcsövemet. Még szinte érzem a számban a gumi cső ízét, érzem az orromban a szagát. Együttműködő voltam az ellátás során, és tudtam, hogy nem ellenem történik, hanem az életemért, és az ellátó személyek is kedvesek voltak, mégsem tudom magam túltenni a gyomormosáson.



2013. máj. 14. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én alig emlékszem valamire, annyira ki voltam ütve. Utána fájt a torkom pár napig, ez emlékezetett rá.
2013. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem is fáj a torkom. Én a végén már véreset hánytam.
2013. máj. 14. 20:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetett túl kellemes. De legközelebb legyen annyi eszed, hogy nem csinálsz ekkora butaságot. Senki kedvéért nem éri meg kockára tenni az életedet.
2013. máj. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt áruld el, anélkül, hogy cikizésnek tartsd, mert nem bántani akarlak, de nem öngyilkossági szándékkal mi a f...-nak vesz be valaki ilyen erős mérget???
2013. máj. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt reszem gyomormosasban. De en Romaniaban lakom es itt az a szokas, hogy az orromon nyomtak le egy vekonnyabb atlatszo gumicsovet. Mikor a torkomhoz ert elkezdtem oklendezni, nagyon rossz erzes volt! Csak az volt a jo benne, hogy nem nagyon voltam mar magamnal.


Nagyon kellemetlen erzes ugyhogy senki se probalja ki!

2013. máj. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolso vagyok:

Ja es elfelejtettem, hogy a vegen orvosi szenet adtak a szondan keresztul azert hogy ha maradt meg mereganyag ez visszafogja.

2013. máj. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi utolso vagyok es azt elfelejtettem, hogy egy fecskendovel nyomjak be a vizet es utana szivjak ki, ezt addig csinaljak mig tiszta nem lesz a viz, tehat en a beavatkozas alatt egyszersem hanytam.
2013. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Hát igen nekem 2-szer volt gyógyszermérgezésem, engem mentővel vittek be. A gyomormosás nagyon kellemetlen volt de nem nagyon emlékszem mert már eléggé kába voltam. Egyébként én is külföldi vagyok és nekem is az oromon nyomták le a szondát de az orrom és a torkom is felsértette mert utánna nagyon folyt az orrom de túléltem. Ja és kaptam a végén szenet és beutaltak egy pár napra és infuziót is kaptam.

De ez gyávaság én is tudom de amikor az ember ki van borulva nem gondol ilyenekre és elhamarkodottan dönt a következményekre nem gondolva. 18/L

2013. máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem veszem sértésnek. Igazából, az úgy volt, hogy nem gondoltam, hogy ez ilyen súlyos méreg, csak azt akartam, hogy menjen a hasam, vagy egy napra rosszul legyek, és ne kelljen elmennem másnap otthonról.

Bevettem egy nagyon nagyon picit, mondhatni csak megkóstoltam. Aztán beleesett egy csipetnyi a mosogató vízbe, és az egész vizet sötétkékre festette. Ekkor villant át az agyamon, hogy valószínűleg granulátum lehetett, és ugyanígy viselkedik majd a gyomromban és a véremben. Ekkor azonnal hívtam a mentőket, aztán bementem a kórházba, és ott megmentettek.

2013. máj. 23. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!