Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pikkelysömörre milyen gyógysze...

Pikkelysömörre milyen gyógyszereket szoktak felírni a bőrgyógyászok?

Figyelt kérdés
....

2013. máj. 14. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:

D- vitamint, és gyulladáscsökkentő táplálkozást.


És van hogy valóban segít is.

2013. máj. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gyógyszert nem szoktak felírni, mert nagyon veszélyesek. De egyébként neotigason, sandium neoral stb..., van injekciós kezelés is, ilyenkor 3 havonta kapsz injekciót egy évig.


De ezeket csak súlyos esetekben adják. Még az injekciós alternatíva talán gyengébb a gyógyszeresektől.


D-Vitamint biztos hogy nem fognak felírni, nekem sem írtak fel, mert nem használ rá. Egyszer 5 honapig szedtem d-vitamint, és nem használt.

2013. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

... és van hogy mégsem :D


Nem kell felírni, ahogy a napozáshoz sem kell recept.. úgy a d-vitamin táplálék kiegészítőhöz sem.

2013. máj. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nem kell recept, de azért nem írnak fel rá, mert nem használ. A napozás az tényleg nagyon jó rá. Ha megteheted, menj el egy tengerparta(pl. holt-tenger).
2013. máj. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


A vegán(teljes állati fehérje mentes), vagy paleó diéta is tényleg használhat, de csak ha allergiás vagy.

2013. máj. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Súlyos esetben Metotextrátot. Súlyos esetnek rendszerint az számít, ha az ízületet is megtámadta a kór. (Ilyen is van sajnos, képzelheted, ilyen esetben Tápi javaslata mennyit érhet.) A fent említett csodálatos, lórúgásszerű szteroidot egyébként bevallotan azért adják, hogy hazavágják vele az immunrendszeredet.
2013. máj. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!