Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » SEGÍTSÉG! Valami baj van a...

SEGÍTSÉG! Valami baj van a cicámmal, de nincs pénzem állatorvosra! Mi tehetnék?

Figyelt kérdés

Kb 3 nappal ezelőtt kezdődött. Nem tudja becsukni a száját, a nyelve furán áll. Folyamatosan folyik a nyála, az imént említett szájtartása miatt. Nem tud enni, csak fuldoklik. Inni is épp, hogy pár lefetyelés megy neki. Nem evett, és nem ivott rendesen már pár napja. Félek, hogy elveszítem. Gondoltuk hogy megcsípte valami, de az ez idő alatt már elmúlt volna. Kérem ha valaki már találkozott ilyennel, vagy tudná mi a megoldás segítsen!!

Előre is köszönöm!!


2013. máj. 18. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebben az állapotban csak az orvos a megoldás. Vagy megbeszéled az orvossal, hogy később fizetsz, vagy valahonnan szerzel rá pénzt, vagy végignézed a cicád pusztulását. Hogy nem eszik, egy ideig kibírja. De a folyadék hiánya miatt kiszárad.
2013. máj. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Azonnal orvoshoz kéne vinni szerény cicát! Hasonló tapasztalat: Egyik cicámat megcsípte valami ettől elkezdett vizesedni a tüdeje(száján vette a levegőt, lihegett, folyott a nyála), elvittem orvoshoz várnunk kellett az állatkorháznál, ott rosszabbul lett mert meleg volt de sikerült bejutni. Magától ez nem múlik el!!!
2013. máj. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megcsípte valami, vagy mérgezés lehet. Ezen otthon nem lehet segíteni, már rég el kellett volna vinni dokihoz. Volt már nekem is, hogy pénz se volt nálam, szaladni kellett, aztán bementem később és lecsengettem a költséget. Nem hiszem, hogy el fognak hajtani, meg kell próbálni, ne hagyjátok szenvedni szegény macskát :(
2013. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az állatorvoshoz nem jutottam el, de hála Istennek nem is kellet, ugyan is meggyógyult a cicám! :ddd Hatalmas csoda!! Tényleg!! Köszönöm mindenkinek a válaszokat!!
2013. máj. 22. 20:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy veszett?Vagy mérgezés?
2013. máj. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jajjjjj látom hogy meggyógyult!!!Örülök!
2013. máj. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!