Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ebben az esetben be lehet...

Ebben az esetben be lehet perelni a kórházat? Bővebben lenn!

Figyelt kérdés

Nem rég voltam kórházban 3 napig, teljes vérkivizsgálás is volt, annak meg kaptam az eredményét és azt írta nincs semmi gond . De ez nem igy volt, mert el mentem még egy helyre ugyanarra a kivizsgálásra.. és ott az lett az eredmény, hogy rossz a pajzsmirigy működésem, nem jó a májam sem, az inzulin szintem sem, a vas szintem se és még volt pár dolog.. és mivel ezt nem tudtam szedtem olyan gyógyszert ami miatt még rosszabb lett a májam.. ebben az esetben be lehet perelni az orvost vagy a kórházat?


Èrtelmes válaszokat előre is köszönöm. :)


2013. máj. 21. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mert nem adsz meg elég információt. Pontosan kellenének az értékek, hogy mit vizsgáltak, és mennyi idő telt el a két vizsgálat között stb. A dolog azért furcsa, mert a labrokészülék egy gép, szóval amit mér azt mondja, a laboros meg nem szokott az értékek hamisításval szórakozni.

A másik része, hogy nem törvényszerű a hiba, bizony képes a szervezet akár gyorsan is romlani. Teszem azt egy mérgezés okozhat tömeges értékromlást, miközben lehet, hogy észre sem veszed, mert nem okoz látványos/egyértelmű tüneteket.

2013. máj. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1 hét telt el a kettő között. Ès milyen mérgezésre gondolsz?
2013. máj. 21. 17:53
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg gondolom a vérszegénység nem egy hét alatt alakul ki, ugyanis az elsőn nem mutatta ki a masodikon pedig igen.
2013. máj. 21. 18:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez kevés adat.Tudni kellene milyen gyógyszert szedtél,annak milyen mellékhatásai vannak.De nem hiszem,hogy az orvost felelősségre róhatod,mert nem ő határozza meg a vér eredményed.Ezt a laborosokkal kell lejátszani.Akkor ők a hunyók.
2013. máj. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!